Відділ соціального захисту населення

"Соціальне таксі" для Фурсівської ОТГ

У  2018 році відділ соціального захисту населення Фурсівської об’єднаної територіальної громади Київської області, подав належним чином оформленні документи на отримання спеціального транспорту для перевезення осіб з інвалідністю «соціальне таксі».

 За активної підтримки та сприяння департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, поданий пакет документів пройшов конкурсний відбір, серед 60-ти проектів, та був розглянутий робочою групою Міністерства соціальної політики України і потрапив у групу 25-ти кращих проектів.

Фондом соціального захисту інвалідів було закуплено автомобілі для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

З метою забезпечення доступу осіб, які мають труднощі у пересуванні, до об’єктів соціальної інфраструктури та для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо людей на візках 22 березня 2019 року від Міністерства соціальної політики України було отримано спеціально обладнаний автомобіль заводської марки KrASZ, базова модель YDCT52 2019 року випуску, укомплектований спеціальним підйомником, кількістю місць 6 з них 2 на інвалідних візках, для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Інші фото

Тренінг «СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ГРОМАДІ: ВЕДЕННЯ ВИПАДКУ ТА ОЦІНКА ПОТРЕБ»

Працівники відділу соціального захисту населення Фурсівської сільської ради прийняли участь у тренінгу для спеціалістів із соціальної роботи, який відбувся 30 та 31 січня 2019 року на тему «СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ГРОМАДІ: ВЕДЕННЯ ВИПАДКУ ТА ОЦІНКА ПОТРЕБ» у тренінговому центрі Партнерства «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Фотозвіт

Семінар «Політика і практика протидії та попередження булінгу»

30.11.2018 року участь у семінарі «Політика і практика протидії та попередження булінгу» у Матюшівській ЗОШ.

         Ознайомлення працівників психологічної служби, спеціалістом у справах дітей Фурсівської ОТГ із законами України щодо попередження насильства.

Фотозвіт

Атестація фахівців соціальної роботи Білоцерківського районного центру соціальних служб для сім`ї  дітей та молоді

29.11.2018 відбулася в БЦ РДА атестація фахівців соціальної роботи Білоцерківського районного центру соціальних служб для сім`ї  дітей та молоді. За участі секретаря атестаційної комісії, спеціаліста у справах дітей виконавчого апарату Фурсівської ОТГ Цимбал Тетяни Олександрівни

 

Тренінг  Насильство – це порушення прав людини

Щорічно, з 25 листопада по 10 грудня, в Україні відбувається акція “16 днів проти насильства”.     В контексті всеукраїнської акції, 27 листопада у Фурсівській ЗОШ І-ІІІ ст., за сприяння спеціалістів відділу соціального захисту населення Фурсівської сільської ради, відбувся тренінг  Насильство – це порушення прав людини

Цей захід проводили, тренери мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, серед учнів старших класів.

Метою  тренінгу було – формування ненасильницької ідеології в суспільстві та активізація співпраці між органами місцевого самоврядування, закладами освіти і громадськими організаціями.

      Тренінг пройшов у позитивній атмосфері. Сподіваємось, що він допоможе учням мислити креативно і розуміти, що насильство потрібно викорінювати із усіх сфер життя!

Детальний фотозвіт

Як отримати право на житлову субсидію
Додаток 1
Додаток 2

Проект положення про відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фурсівської сільської ради

Отримайте електронне пенсійне посвідчення - відчуйте переваги

ОГОЛОШЕННЯ

    Шановні мешканці Фурсівської об’єднаної територіальної громади! 16 серпня 2018 року  о 10:00 відбудеться виїзний прийом Білоцерківським міськрайонним центром зайнятості.
    Спеціалістами центру зайнятості будуть надаватися консультації з питань трудового законодавства та працевлаштування місцевого населення.


                            Відділ соціального захисту населення

 

Допоможи дитині в скрутну хвилину!!!

Родина замість інтернату(частина 1)

Родина замість інтернату(частина 2)

Родина замість інтернату(частина 3)

Для додаткової інформації звертайтеся за тел. 8(04563)38004

Графік проведення виїздних заходів Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості у Фурсівській об'єднаній територіальній громаді

Про відділ соціального захисту населення

Зміни до Положення щодо надання субсидії

Розрахунок допомоги з тимчасової непрацездатності після переведення працівника з іншого підприємства

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ

 

наша сторінка у Facebook

Логін: *

Пароль: *