Спортивне життя

Чемпіонат Фурсівської сільської ради з волейболу       

 

У  п’ятницю  2018 року, спортзал Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гостинно відчинив свої двері для проведення Чемпіонату Фурсівської сільської ради з волейболу. Цього чудового, засніженого дня там зібралися команди юнаків та дівчат з усіх шкіл нашої громади, щоб показати свої навички у грі в волейбол, жагу до перемоги і все чого їх навчили їхні улюблені тренери, вчителі фізичної культури. На початку змагань пролунав Державний Гімн України. З привітальним словом до присутніх звернулася хазяйка цього прекрасного закладу, директор школи, Лариса Фартух. Вона привітала спортсменів, побажала успіху, натхненної, азартної спортивної боротьби і всяких гараздів. Головний суддя змагань Олександр Черкасенко оголосив результати жеребкування і розклад турніру. Відповідні команди дівчат та юнаків, виходили на волейбольний майданчик і вели азартну, емоційну, видовищну боротьбу, показуючи все своє вміння і волю до перемоги. Глядачі весело, голосно вболівали за своїми командами, підтримуючи їх у напружені хвилини зустрічей. Після тривалих поєдинків команди вишикувались для оголошення результатів змагань і отримання заслужених винагород. Кращими гравцями турніру визначено Олександру Середу та Вадима Усенка, вони нагородженні дипломами та кубками. Перші місця серед дівчат та юнаків вибороли команди Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другому серед дівчат виявилася команда Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, серед юнаків команда Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третє місце у дівчат з команди Матюшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та команди юнаків Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди отримали відповідні дипломи та кубки, учасники команд медалі. Команди дівчат з Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та юнаків з Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів отримали дипломи та солодкі призи за активну участь у змаганнях. Також команди дівчат та юнаків отримали призи «Глядацьких симпатій».

       Велика подяка і шанування депутатам Фурсівської сільської ради Анатолію Ященку та Олегу Ященку, які виявилися небайдужими до наших чудових дітей і підтримали їх у прагненні до здорового способу життя, занять фізичної культурою та спортом. Вони виділили необхідні кошти на придбання призів та подарунків і попіклувалися, щоб ніхто з учасників змагань не зостався без нагород.

        Хочеться відмітити всіх вчителів фізичної культури, які готували учнів до змагань, Тетяну Єжову (тренера переможців), Олександра Черкасенка, Сергія Чіжова та особливо нашого невтомного ветерана Віктора Троценка, без допомоги якого команда дівчаток з Матюшів не мала змоги взяти участь у змаганнях.

Фотозвіт

                                                                  Гуманітарний відділ.   

  

      Восени цього року в спортивному залі Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалися тренування з кіокушин-кан карате-до для хлопчиків та дівчаток. Заняття проводить тренер-інструктор спортивного клубу кіокушин-кан карате-до «ВОЛОТ» Володимир Васильович Данилко. В програмі тренувань: базова техніка КІХОН, ката, куміте, освоєння основ тамішиварі та техніки володіння БО (довгий шест), тонфу, нунчакі. Кіокушин-кан карате-до найефективніший вид карате. Якщо допомагає стати сильним і витривалим, навчитись захищати себе та своїх близьких, стати професійним спортсменом та приймати участь в національних та міжнародних змаганнях по карате.

        Нещодавно наші юнаки і дівчата брали участь у Чемпіонаті України та Всеукраїнському турнірі з Кіокушин-кан карате-до, які проводила Всеукраїнська федерація цього цікавого, видовищного виду спорту. Дарина Артамонова зайняла перше місце у Чемпіонаті, Дарина Горбань друге місце у Чемпіонаті та перше у Турнірі, Денис Плющ третє місце у Турнірі.

        Вітаємо спортсменів та їхнього тренера, та бажаємо подальших успіхів!

Фотозвіт

                                                                         Гуманітарний відділ.

Першість  Білоцерківщини  з  настільного  тенісу  з  нагоди  Дня  Збройних  Сил  України

             У  суботу  08 грудня  2018  року  в  селі  Шкарівка,  на  базі  Шкарівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  відкрита  Першість  Білоцерківщини  з  настільного  тенісу  з  нагоди  Дня  Збройних  Сил  України.

             Змагання  проходили  серед  учнів  загальноосвітніх  шкіл  у  трьох  вікових  категоріях.  Нашу  громаду  представляв  учень  восьмого  класу  Матюшівської  ЗОШ  І-ІІ  ступенів  Євген  Кузьменюк.  У  підсумку  Євген  виборов  третє  місце  у  відповідній  віковій  категорії  і  отримав  від  начальника  відділу  молоді  та  спорту  Білоцерківської  районної  державної  адміністрації  Надії  Крилевець  грамоту  та  бронзову  медаль.

            Вітаємо  Євгена  та  його  тренера,  вчителя  фізичної  культури  Матюшівської  ЗОШ  І-ІІ  ступенів,  Сергія  Чіжова  і  бажаємо  їм  подальших  успіхів.

 

                                                                                        Гуманітарний  відділ.

Відкритий урок з фізичної культури на тему «Футбол»

     

    В середу 28 листопаду 2018 року, в спортзалі Трушківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбувся відкритий урок з фізичної культури на тему «Футбол». Урок проводив вчитель методист фізичної культури Віктор Григорович Троценко. За  цікавим навчально-тренувальним, виховним та оздоровчим процесом уважно слідкували: начальник гуманітарного відділу Валентина Василівна Корнійчук, головний спеціаліст гуманітарного відділу Людмила Василівна Сікачина,  головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Миколайович Ніколаєнко, директор Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віра Іванівна Саєнко та  заступник директора з навчальної роботи Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Миколаївна Кубенко. Урок, як і слід було очікувати, пройшов яскраво, динамічно, з любов’ю до учнів, на самому вищому рівні. Це закономірно, тому, що Віктор Григорович має 45 років стажу педагогічної роботи. Має високі звання Відмінник освіти, кращий вчитель року, чималу кількість Почесних грамот та Подяк Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту України, Федерації футболу України, Київської області та Білоцерківського району, Київського обласного відділення НОК України, Управління фізичної культури Київської ОДА, Білоцерківської РДА. Нагороджений медаллю «За заслуги».  Спортивні команди під його керівництвом завжди займають призові місця на змаганнях всіх рівнів.

Детальний фотозвіт

                                                                                             Гуманітарний відділ.

  

Чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

           

В минулу суботу, 24 листопада 2018 року, збірна команда нашої ОТГ,    яку підготували  Віктор Троценко та Тетяна Єжова, взяла  участь у Чемпіонаті Київської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Цей захід відбувався у легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності  міста Бровари, за підтримки Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та Федерації легкої атлетики Київської області,  і став справжнім святом «королеви спорту», зібравши велику кількість учасників, як  досвідчених, так і зовсім юних. Звісно в  змаганнях домінували провідні    легкоатлети  Київської  області,    які  представляли  команди    дитячо-юнацьких спортивних шкіл та  спеціалізованих  дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву.  Незважаючи на те, що більшість наших чудових юнаків та дівчат вперше змагалися в манежі і на такому рівні, вони показали непогані результати. Аліна Семеренко, зі спортивної ходьби, та  Єлізавета Веряскіна, з бігу на 60 метрів з бар’єрами,   попали в десятку найкращих  легкоатлетів  Київщини.

Детальний фотозвіт

                                                                                                 Гуманітарний відділ.

Семінар-нарада з питань організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

Семінар-нарада з питань організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з об’єднаними територіальними громадами Київської області в умовах децентралізації влади відбувалася 22 листопада в приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

         На запрошення Сергія Тимофєєва завітали на робочу зустріч керівники та службовці управління фізичної культури і спорту КОДА, очільники обласної та районних організацій ФСТ «Колос», голови обласних організацій ФСТ «Динамо», «Спартак», «Україна», Київського обласного відділення Комітету фізичної культури і спорту МОН, Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Київського обласного відділення НОК України. Також в семінарі взяли участь керівники об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та фахівці громад, які відповідають за розвиток фізичної культури і спорту: Бучанська, Великодимерська, Калитянська, Студениківська, Пісківська та Фурсівська громади.

       З вітальним словом від імені керівництва Київської обласної державної адміністрації звернувся до гостей Сергій Тимофєєв, передавши слово присутньому в президії Сергію Кармазіну, депутату Київської обласної ради, голові постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області. Сергій Вікторович взяв слово та представив розвиток спорту та інших галузей Київщини, обмалювавши ситуацію щодо фінансової спроможності та механізмів тендерів, що дають можливість реалізовувати спортивні програми. Також пан Кармазін запевнив про повну підтримку на голосуванні депутатського корпусу КОР ініціатив об’єднаних громад щодо розвитку спортивних програм. Пан Тимофєєв ознайомив присутніх з інформацією щодо законодавства України, яке регулює питання фізичної культури і спорту. А також ознайомив зі структурною побудовою сфери діяльності, нормативно-правовими відносинами суб’єктів та об’єктів управління з фізичної культури і спорту в Київській області. Сергій Олександрович зокрема нагадав про досягнення за рік в роботі Управління спорту – це і розвиток спортивної інфраструктури за обласною програмою «Київщина спортивна» та держпрограмою, це і створення резервної шатної збірної команди, це і другий рік поспіль видача стипендій спортсменам та тренерам тощо. Наступним питанням, яке розглянули згідно програми семінару, став розвиток масового, резервного спорту, спорту вищих досягнень. З цим питанням та з основними проблемами функціонування ДЮСШ, зокрема у сільській місцевості ознайомлював  Володимир Стеценко, заступник начальника управління фізичної культури і спорту та Олександр Моспан, головний спеціаліст відділу спорту. Також Володимир Григорович ознайомив учасників наради з основними засадами та нормативно-правовим підґрунтям організації фізкультурно-оздоровчої роботи. Завершивши свою доповідь відомчою та державною статистичною звітності у 2018 році. І на завершення семінару-наради відбулася відкрита дискусія щодо організації фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів шляхом кооперації коштів та зусиль органів місцевого самоврядування та громадських інституцій з фізичної культури і спорту.

Детальний фотозвіт

                                                                                                Гуманітарний відділ

Чемпіонат  Фурсівської  сільської  ради  з   настільного  тенісу

      

В  п’ятницю  16  листопада 2018  року  Трушківська  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  гостинно  приймала  Чемпіонат  Фурсівської  сільської  ради  з   настільного  тенісу.  Директор  школи  Віра  Саєнко  та  головний  спеціаліст  з  питань  спорту  гуманітарного  відділу  Олександр  Ніколаєнко,  привітали  учасників  змагань, і  побажали  наснаги  та  успіхів  в боротьбі  за  медалі.  Після  виконання  Державного Гімну  України,  головний  суддя  Віктор  Троценко  об’явив  початок  змагань.  Після  жеребкування,  на  чотирьох  тенісних  столах,  розташованих  в  шкільному  спортзалі  розпочалася  цікава,  напружена  боротьба,  в  якій  наші  чудові  юнаки  та  дівчата  демонстрували  свою  майстерність.  Молодші  не  поступалися  умінням  старшим,  а  в  багатьох  випадках  і  перемагали.  В  результаті  тривалих  перегонів  серед  юнаків  перемогу  виборов  Ігор  Вітязь,  друге  місце  отримав  Вадим  Усенко,  на  третьому  Олександр  Сорока.  Серед  дівчат  першою  виявилася  Олександра  Середа,  другою  стала  юна  Аліна  Пархоменко  2006 р.н.,  яка  була  наймолодшою  серед  дівчат,  третє  місце  у  Марини  Яковенко.  У  парному  розряді  серед  юнаків  перше  місце  у  Сергія  Скоробрещука  та  Вадима  Усенка,  друге  у  Олександра  Сороки  та  Ігоря  Вітязя,  третє  у  Олександра  Литвиненка (2006 р.н.)  та  Руслана  Шутенка.  У  змішаному  парному розряді  перемогу  святкували  Лук’яненко  Альона  та  Ігор  Вітязь,  срібло  у  Олександри  Середи  та  Вадима  Усенка,  бронза  у  Аліни  Пархоменко  та  Віталія  Ткачука,  четверте  місце  посіла  пара  Ірина  Карпенко  та  Лук’яненко  Тимофій.  В  загальному  заліку  з  мінімальною  перевагою  перше  місце  отримала  команда  Фурсівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів,  друге  посіла  команда  Трушківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів,  третє  у  команди  Пищиківської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів,  на  четвертому  команда  Матюшівської  ЗОШ І-ІІ ступенів.
           Вітаємо  переможців  та  всіх  учасників,  дякуємо  вчителям  фізичної  культури  Тетяні  Єжовій,  Сергію  Чіжову,  Олександру  Черкасенку,  Віктору  Троценку,  за  підготовку  команд  до  участі  в  змаганнях,  також  адміністрації  та  всьому  колективу  Трушківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів.

Детальний фотозвіт


                                                                                              Гуманітарний  відділ.

 

Першість Білоцерківщини з баскетболу

26 жовтня 2018 року у приміщенні Пилипчанського НВК села Пилипча відбулася першість Білоцерківщини з баскетболу,  яка проводилася  відділом  молоді  та  спорту  Білоцерківської  РДА.  У цих  спортивних  змаганнях  взяли участь  команди юнаків та дівчат  2005-2006 р.н. з восьми  населених  пунктів  Білоцерківського  району. Нашу  громаду  представляли  учні  Трушківської ЗОШ І-ІІІ  ступенів,  під  керівництвом  вчителя  фізичної  культури  Віктора  Троценка.  Наші  дівчата  посіли  третє  місце  і  отримали  відповідні  кубок,  грамоту  та  медалі,  які  їм  вручила  начальник  відділу  молоді  та  спорту  Білоцерківської  РДА  Надія  Крилевець.

Фотозвіт

                                                                                            Гуманітарний  відділ.   

 

Шановні  мешканці  Фурсівської  ОТГ!

 

         На  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  09.12.2015

 № 1045  «Про  проведення  щорічного  оцінювання  фізичної  підготовленості населення  України»,  17  листопада  2018  року  о  10.00  годині  в  с. Фурси  на  центральному  стадіоні проводитиметься  оцінювання  фізичної  підготовленості  населення  Фурсівської  ОТГ,  за  тестами  і  нормативами  відповідно  до  інструкції  затвердженої   наказом  Міністерства молоді  та  спорту  України  від  15.12.2016   № 4665.  Тестування  проводитиметься  за  наступними  тестами:  

  •     Рівномірний біг 3000 м, хв., 2000 м, хв.
  •     Підтягування на перекладині, разів, або ривок гирі 16 кг, разів
  •     Підтягування у висі лежачи, разів, або згинання і розгинання рук в упорі         лежачи, разів
  •     Стрибок у довжину з місця, см
  •     Нахил тулуба вперед з положення сидячи, см
  •     Піднімання тулуба в сид, 30 с, разів, 1 хв.

                 Запрошуємо  всіх  бажаючих,  як  чоловіків  так  і  жінок,  віком  від  21  до  70  років,  виявити  громадську  активність,  подати  заявки  та  взяти  участь  у  цьому  важливому  заході.

                                                                                                   Гуманітарний  відділ.

 

Фурси відбувся Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футболу до Дня  українського козацтва і Дня захисника України    

  

Яскравого  сонячного дня 11  жовтня 2018 року на центральному стадіоні села Фурси відбувся Чемпіонат Фурсівської сільської ради з футболу до Дня  українського козацтва і Дня захисника України. За традицією це спортивне свято розпочалося підняттям Державного прапора України та Прапора нашої громади, яке здійснили капітани команд-учасниць. Другий заступник сільського голови Катерина Кравцова привітала учасників змагань та побажала успіхів на зеленому газоні. До привітань долучився і вчитель фізичної культури Віктор Троценко.
        Під керівництвом головного судді Тетяни Єжової, під звуки футбольного маршу, наші чудові юні козаки і козачки, які представляли збірні команди шкіл нашої громади, розпочали веселу видовищну боротьбу за нагороди. Перше місце, з великою перевагою, здобули футболісти Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другому виявилася команда Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Трете місце, з мінімальною перевагою у рівній боротьбі, отримали спортсмени Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Кращими гравцями Чемпіонату визнано: Олександра Пашінського (нападник), Олексія Кагановського (захисник), Андрія Горбатюка (воротар). Особливого призу глядацьких симпатій, була удостоєна Вікторія Хіврич з Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка вела футбольну боротьбу на рівних з хлопцями.
        Всі переможці і призери, з рук Першого заступника сільського голови Юрія Степаненка, отримали заслужені нагороди. Святковий настрій підтримували звуки козацьких маршів, які супроводжували футбольні баталії. Наші юні козаки і козачки показали, що вони є достойними нащадками своїх пращурів і , що козацькому роду - нема переводу.
        Подяка всім хто брав участь у змаганнях та їх підготовці, крім вищезгаданих, це Сергій Чіжов, Олександр Черкасенко та Алла Проценко.
         Вітаємо всіх з Днем українського козацтва та Днем захисника України!
                  Слава Україні!

Фотозвіт

 Гуманітарний відділ

 

Х сільські ігри Білоцерківщини

 

Чудового, сонячного дня 6 жовтня 2018 року, на стадіоні “Колос” с. Шкарівка відбулися ювілейні Х сільські ігри Білоцерківщини. Загалом участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів у складі команд з Узинської та Фурсівської об'єднаних територіальних громад, Терезинської селищної, Дроздівської, Маловільшанської, Поправської, Шкарівської сільських рад. Урочисто відкрили захід і побажали успіхів учасникам змагань голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур та секретар Шкарівської сільської ради Алла Балас. Також були присутні начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Надія Крилевець та головний спеціаліст цього відділу Сергій Соколов.
        Запеклі спортивні баталії, а вболівальники це підтвердять, тривали до вечора. Наймасовішими та найтривалішими виявилися змагання з міні-футболу та  волейболу, бо за звання кращих змагалися аж десять команд.
        Збірна команда нашої громади показала відміні результати. У шашках не було рівних нашому 79-ти річному ветерану Анатолію Добровольському. Трете місце  вибороли наші футболісти. Команда волейболістів, на чолі з капітаном Юрієм Атамашко, піднялася на першу сходинку. В підсумку змагань з настільного тенісу весь п’єдестал пошани опанували наші хлопці: Дмитро Атамашко, Артем Дзюман та Костянтин Ільченко.
 Велика подяка і поздоровлення всім учасникам, окремо Віктору Троценку та Владиславу Пашінському, які готували команди до змагань, а також депутату Фурсівської ради Мартіну Погосяну, який традиційно опікується нашою командою та спортивним рухом в наший громаді взагалі.

Фотозвіт


Гуманітарний відділ.

 

Спартакіада до дня села Фурси

В останню суботу вересня 29.09.2018 року жителі села Фурси, разом з численними гостями, святкували чудове свято – День Села. Урочисті  події, за традицією, розпочалися з підняття Державного прапора України та Прапора села, під звуки Державного гімну України. Серед інших, честь підняти прапор було доручено Яні Бондар, члену національної збірної команди України з біатлону. Протягом дня, незважаючи на дощову погоду, було проведено багато заходів. Не минули цю подію і прихильники здорового способу життя, прийнявши участь у святковій спартакіаді  Фурсівської  сільської  ради  до  Дня  села.
Незважаючи на негоду, на святково прибраному стадіону, до чого доклав багато сил і часу наш завгосп Володимир Фурсенко, юнаки та дівчата, а також малеча грали у футбол. Під керівництвом тренера з важкої атлетики Анатолія Нікуліна, були проведені змагання з підтягування на перекладині та гирьового спорту. В підтягуванні перше місце у Вадима Усенка, друге посів Денис Мацьковський, на третьому Іван Новиков. Ці три богатиря зайняли п’єдестал і в змаганнях з гирьового спорту, де Іван з Денисом помінялися місцями. Серед старших кращим був Богдан Марковський, за ним Сергій Луценко. В адмінбудівлі, під керівництвом Віктора Троценка, пройшли баталії за шаховими та шашковими дошками (серед учасників було три першорозрядника), а також з настільного тенісу. За тенісним столом, в напруженій боротьби, свій клас підтвердив Леонід Фурсенко, який і виборов перше місце. На другому Костянтин Ільченко, третім став Сергій Самсонов. Серед шахістів перше та друге місця вибороли першорозрядники Валерій Хабічев та Олександр Торба, третє у Анатолія Добровольського. Цікавою та напруженою виявилася боротьба і серед шашкістів. Перше місце здобув ветеран Анатолій Добровольський, друге у Олександра Торби, а третє у наймолодшого учасника шашкового турніру учня Матюшівської ЗОШ І–ІІ ступенів Богдана Зелінського, який зміг випередити багатьох досвідчених гравців.
        Після змагань на всіх чекала смачнючі каша, шурпа та юшка, приготованими бригадою поварів під керівництвом директора ЖКВП «Фурсівське» Ігоря Ковтуна.  
        Подяка і шана вчителям фізкультури Сергію Чіжову, Тетяні Єжовій, Віктору Троценку,  Олександру Черкасенку та педагогу-організатору Аллі Проценко, які опікуються нашою молоддю та пропагують здоровий спосіб життя.

Фотозвіт


Гуманітарний відділ

Асамблея відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області

В середу 26 вересня в місті Ірпіні відбулася звітно-виборча Асамблея відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області. В конференц-центрі університету Державної фіскальної служби зібралися 69 делегатів, які представляли спортивні федерації та міста і райони області, серед яких і представники Фурсівської ОТГ, єдиної ОТГ від Київської області. Асамблею відкрив Іван Куроченко, який очолював відділення на протязі 20 років. Асамблея заслухала та затвердила звіти Голови відділення та ревізійної комісії, визнавши роботу за попередні 4роки задовільною. Далі, після обговорення, був обраний новий Голова відділення, їм став Ігор Малинський. Він також обраний делегатом на Генеральну Асамблею НОК України та рекомендований в члени НОК України. Першим заступником обрано Івана Куроченка, також його обрано почесним членом НОК України. Заступниками обрано Володимира Корнієнка та Андрія Новошицького. Відповідальним секретарем стала Аліна Хоменко. Був обраний виконком та члени відділення НОК України в Київській області на наступні 4 роки. Членами відділення стали представники нашої громади Віктор Троценко та Олександр Ніколаєнко. Окремо приємно відмітити, що Віктор Троценко, вчитель фізичної культури Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, зарахований до золотого фонду Олімпійської сім’ї Київщини.

       Спорт повинен стати модою для молодих людей. Перемоги в спорті об’єднують сім’ю, об’єднують суспільство. А здорова сім’я – багата і сильна держава. Закликаємо всіх займатися фізичною культурою та спортом, щоб вони ввійшли у повсякденний побут, наповнювали життя радістю, впевненістю в своїх силах.    

Фотозвіт

Гуманітарний відділ

 

Спартакіада  Фурсівської  сільської  ради  з  легкої  атлетики  «В країні  Олімпії»  та  «Олімпійські  надії»

      Наприкінці  «Олімпійського тижня-2018»,  який   щорічно  проводиться,  в  період  з  7  по 15  вересня  за ініціативи  Київського  обласного  відділення НОК України, спільно із департаментом освіти і науки, фізичної культури і спорту облдержадміністрації, а також Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України ,  14 вересня,  в  селі  Трушки  відбулася  спартакіада  Фурсівської  сільської  ради  з  легкої  атлетики  «В країні  Олімпії»  та  «Олімпійські  надії».

       На  початку  до  країни  Олімпії  прибули  наймолодші  олімпійці,  учні  1-4  класів.  Вони  розташувались  по  колу  стадіону  і  пробігли  веселу  Олімпійську  естафету,  передаючи  факели  з  «Олімпійським вогнем».

       Надалі  на  біговій  доріжці  стадіону,  під  керівництвом  головного  судді  змагань  Віктора  Троценка,  вишикувалися  майбутні  Олімпійські  надії,  команди  учнів  6-7  та  8-9  класів  загально  освітніх  шкіл   нашої  громади.  Під  супровід  Державного та  Олімпійського гімнів,  наші  прапороносці  Андрій  Оверчук  та  Михайло  Янчук,  встановили  відповідно  Державний  та  Олімпійський  прапори.  Заступники  директора  Трушківської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  з  виховної  та  позакласної  роботи,  Світлана  Масалова  та  Ярослава  Саєнко,  привітали  спортсменів, та  побажали  чесної  наполегливої  боротьби  та  яскравих  перемог.  Головний  спеціаліст  з  питань  спорту  гуманітарного  відділу,  Майстер  Спорту  СРСР,   Олександр  Ніколаєнко,  зачитав  звернення  Президента  НОК  України,  Олімпійського  чемпіона  Сергія  Бубки.  Також  до  цього  яскравого  заходу  завітав  депутат  Фурсівської  сільської  ради  Олександр  Кардашов.  Леся  Мандзюк  заспівала  для  спортсменів  та  всіх  присутніх  чудову  пісню.  Дівчатка  з  танцювального  ансамблю  «Карамель»  порадували  всіх  цікавою  хореографічною  композицією.

         Змагання  розпочалися  з  бігу  молодшої  вікової  групи  та  стрибків  у  довжину  у  старшої.  Наприкінці  наші  чудові  юнаки  та  дівчата  пробігли  змішані  естафети.  В  результаті  підведення  підсумків  перше  загально  командне  місце  виборола  команда  Трушківської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів.  Друге  місце  виявилося  у  олімпійських  надій  Фурсівської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів.  На  третьому  опинилися  юнаки   та  дівчата  Матюшівської  ЗОШ І-ІІ  ступенів.  Всі  переможці  та  призери  отримали  відповідні  грамоти  та  медалі.  Капітану  команди  переможця  був  вручений  кубок.   

        Велика  подяка  всім  вчителям  фізичної  культури,  та  всім,  хто  приймав  участь  у  підготовці  та  проведенні  цього  веселого  яскравого  свята  спорту,  миру  та  олімпізму,  зокрема  адміністрації  та  працівникам  Трушківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальний фотозвіт

Гуманітарний  відділ.                           

 

Свято «Здорова молодь – здорова нація»       

В суботу  08.09.2018 року  делегації  Фурсівської  ОТГ,  на  чолі  з  начальником  гуманітарного  відділу  Валентиною  Корнійчук,  на  запрошення  Сквирської  РДА,  взяла  участь  у  спортивно-патріотичному  святі  «Здорова молодь – здорова нація»,  який  відбувся   з  нагоди  Дня  фізичної  культури і  спорту  в  селі  Шамраївка  08.09.2018  року. Метою  свята  є  національно-патріотичне  виховання  підростаючого  покоління,  наслідування  найкращих  прикладів  спортивних  досягнень,  пропагування  здорового  способу  життя.
         Цей  захід  проводився  за  підтримки  Київської обласної  ради  Леоніда  Глиняного,  голови  Сквирської  РДА  Василя  Галюка,  голови  Сквирської  районної  ради  Василя  Гриші,  директора  ТДВ  «Шамраївський  цукровий  завод»  Андрія   Дворнова.
        Гостей  заходу  зустрічали  школярі  та  духовий  оркестр  національної  поліції  Сквирського  району.  Зі  сцени  будинку  культури  керівники  району  привітали  присутніх  зі  святом,  та  запросили  на  сцену  для  нагородження  кращих  спортсменів,  тренерів  та  працівників  фізичної  культури  Сквирщини.  Наша  делегація  отримала  почесну  грамоту  і  спортивний  кубок.
        В  приміщеннях  школи  були  організовані  спортивні  змагання,  конкурси,  фотовиставки,  майстер-класи.

Детальний фотозвіт

Гуманітарний  відділ

 

Початок "Олімпійського тижня"

З метою популяції здорового спорту життя, фізичної культури і спорту та розбудови олімпійського руху, щорічно, в період з 7 по 15 вересня за ініціативи Київського обласного відділення НОК України, спільно із департаментом освіти і науки, фізичної культури і спорту облдержадміністрації, а також Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України в районах та містах області проходять спортивно – видовищні заходи «Олімпійський тиждень 2018» та «Олімпійський урок 2018».

В п’ятницю 07.09.2018 року  «Олімпійський тиждень-2018» та «Олімпійський урок 2018» розпочався в Фурсівській ОТГ. За сценарієм, розробленим невтомним організатором, методистом гуманітарного відділу позашкільної роботи Софією Шевченко, розпочалась святкова  Церемонія розгортання найбільшого Державного Прапора України до Дня фізичної культури і спорту в рамках Олімпійського тижня.
На центральному стадіоні села Фурси зібралося близько 300 спортсменів, учнів та вчителів шкіл, вихованців вело школи «Промінь», керівників та працівників, а також депутатів сільської ради, жителів та гостей нашої громади. Під величні звуки Державного гімну України,  наші шановні вчителі фізичної культури підняли Державний прапор та прапор нашої громади. Ведучі святкової програми, учні 11 класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анна Сукач та Вадим Усенко запросили до привітального слова почесних гостей: сільського голову Миколу Фурсенка, Заслуженого майстра спорту України, учасника Олімпійських Ігор, неодноразового чемпіона Світу і Європи, володаря кубків Світу, велосипедиста Володимира Дюдю, депутата Київської обласної ради, голову фракції ВО Батьківщина Віктора Світовенка, які привітали всіх з цим прекрасним святом миру і добра, та побажали успіхів в спорті та навчанні, продовжуючи славетні традиції наших олімпійців.  Кращі спортсмени нашої громади отримали Подяки та подарунки від Віктора Світовенка.

Голова обласної організації «Батьківщина молода» Сергій Гринчишин розповів про історію найбільшого Державного прапора України, який занесений до Книги рекордів України та Гіннесса. Його полотнище має розмір 60 на 40 метрів, площею 2400 квадратних метрів. За ініціативою та сприянням депутатів ВО Батьківщина Фурсівської ОТГ Віталія Шаравари та Сергія Шаравари, всі присутні, під керівництвом активістів "Батьківщина" та "Батьківщина Молода," розгорнули найбільший державний прапор України в світі.

Головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко зачитав звернення Президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки до організаторів та учасників «Олімпійського уроку-2018» та «Олімпійського тижня-2018».
Свято продовжилося заїздом велосипедистів по колу стадіону та показовим виступом гирьовиків. Далі Софія Василівна закликала до змагань команди шкіл нашої громади. Вони змагалися в правах з обручем, скакалкою, в слаломі з м’ячиком та інших веселих спортивних завданнях.

Віталій та Сергій Шаровари порадували малечу (до яких з задоволенням приєдналися і дорослі) повітряними кульками  та морозивом.

Велика подяка та поздоровлення всім, хто приймав участь у підготовці і проведенні цього чудового свята!
Долучайтеся до здорового способу життя!

Детальний фотозвіт

Слава Україні!

 

Гуманітарний відділ  

День фізичної культури і спорту відзначили в Київській обласній держадміністрації


        В вівторок 04.05.2018 року  в Київській обласній державній адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту, який офіційно святкують в Україні щороку, другої суботи вересня.
       За доброю традицією відзначати досягнення спортсменів та всіх працівників спортивної галузі Київщини на честь професійного свята, Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації організувало урочистості на честь всіх причетних до спортивних досягнень Київщини.
        На своє професійне свято завітали видатні спортсмени Київщини, члени збірної України, переможці всеукраїнських та  міжнародних змагань, олімпійські призери та учасники Олімпіади, відомі тренери, керівники державних та комунальних закладів, спортивних федерацій, організацій, партнери спорту та представники ЗМІ.
         Понад 400 представників спортивної галузі Київської області з’їхалися до обласної адміністрації з усіх куточку столичної області, серед яких була  делегація нашої Фурсівської  ОТГ (єдиної  ОТГ на  зібранні!), а близько 350 найдостойніших були представлені до нагородження від Міністерства молоді та спорту України, Національного Олімпійського комітету, Київської обласної державної адміністрації та Управління фізичної культури і спорту КОДА.
         Начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв урочисто відкрив захід вітальним словом та врученням відзнак Управління. Почесні грамоти та подяки за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту отримали представники спортивних регіонів Київщини, як представники адміністрацій, так і спортсмени та їхні тренери: в тому числі Олександр  Ніколаєнко – головний  спеціаліст  з  питань  спорту  гуманітарного відділу,  «Майстер  спорту  СРСР»;
Віктор Троценко – вчитель-методист,  вчитель  фізичної  культури  вищої  категорії  Трушківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів.
Тетяна  Володимирівна  Єжова – вчитель  фізичної  культури вищої  категорії Фурсівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів;
Олександр Черкасенко – вчитель  фізичної  культури  першої  категорії  Пищиківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів;
Андрій  Сулима – вчитель  фізичної  культури  другої  категорії  Матюшівської  ЗОШ І-ІІ  ступенів.
         В урочистому заході взяв участь очільник Київської області Олександр Горган, який вручив державні нагороди. Дмитра Донченка було відзначено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Марія Свинобій отримала орден «За мужність» ІІІ ступеня, а Миколу Костянця нагородили почесним званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».
         Також Олександр Любомирович вручив відзнаки Київської обласної державної адміністрації.
         У своїй проникливій і щирій промові очільник Київської області зокрема відзначив, що розвиток спортивного руху та відповідної інфраструктури – є одним з ключових завдань в діяльності облдержадміністрації. Адже саме досягнення наших спортсменів об’єднують суспільство, є взірцем для виховання молоді та яскравим прикладом патріотизму - саме по жовто-блакитному прапору та державному гімну Україну пізнають у світі завдяки нашим атлетам.
          Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган вручив сертифікати стипендіатам на загальну суму 1 мільйон 200 тисяч гривень. Сертифікат найвищого ґатунку на суму 30 000 гривень отримав Григорій Вовчинський, срібний призер з лижних перегонів на цьогорічній зимовій Параолімпіаді у Пхьончхані.
          Відомчими відзнаками Міністерства молоді та спорту України було нагороджено фахівців Київської області за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю та професіоналізм, і, звичайно, відданість справі.
          Виконавчий директор Національного комітету України Наталія Коваленко нагородила фахівців Київської області відзнаками Національного Олімпійського Комітету України за вагомий внесок у розвиток і пропаганду вітчизняного спорту та олімпійського руху в Україні, підтримку олімпійських видів спорту та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. Почесною Грамотою від НОК України зокрема відзначено Олександра Горгана та Сергія Тимофєєва за внесок у розвиток Олімпійського руху.
          Між врученням почесних відзнак, підкреслюючи святкову атмосферу, гостей розважила українською піснею солістка Ліза Момот.
Показовими виступами вразили публіку чемпіони світу, Європи та України зі спортивного танцю: Андрій Зінченко та Катерина Байсарова, Євген Сіроштан та Єлизавета Завадська і Євген Янчишин та Марія Ананенко під керівництвом Дмитра Влоха, генерального менеджера Асоціації спортивного танцю України.
          Урочиста частина спортивного свята звершилася. Але спортивні змагання, тренування і рух до нових спортивних вершин тривають. З Днем фізичної культури і спорту, шановні і шановані спортсмени. Нехай завдяки нашим спільним зусиллям на п'єдесталах міжнародних арен все частіше майорить жовто-блакитне знамено та лунає державний гімн. Бережіть себе і Україну!

Всі фотографії


Гуманітарний відділ

 

Спартакіада

Після  параду  відкриття, проведеного  головним  суддею  змагань  Віктором  Григоровичем  Троценком,  яскраве  свято  розпочалося  показовими  виступами  боксерів.  Під  керівництвом  тренера-викладача,  Майстра  спорту  СРСР,  члена  збірних  команд  СРСР  та  України, судді  міжнародної  категорії,  Юрія  Федоровича  Ляхова,  його вихованці,  серед  яких  була  Анастасія  Коломієць,  призерка  Чемпіоната  України,  продемонстрували  свою  майстерність з  боксу.
           Далі,  під  звуки  футбольного  маршу,  на  футбольний  газон  для  участі в  матчевій  зустрічі  з  футболу  вийшли  ветерани  нашої  ОТГ  та  міста  Біла  Церква.  Перший  тайм  цього  видовищного  поєдинку  закінчився  перемогою  наших  нестаріючих  ветеранів.  У   другому  представники  Білої  Церкви  змогли  відігратися  і  ця цікава  зустріч  закінчилася  нічиєю  1:1.  Все вирішили  післяматчеві  пенальті.  Наші  футболісти  виявилися  вправнішими  і  здобули  перемогу  з  рахунком  3:1.  Кращим  гравцем  зустрічі  було  названо  найстаршого  спортсмена  Анатолія  Бородая.
           Продовжив  свято  міні турнір  з  футболу,  в  якому  прийняли  участь  молодіжні  команди  населених  пунктів  нашої  громади  та  гості  з  Білої  Церкви  та  Дроздів.  В  підсумку  безкомпромісної  боротьби в  фіналі  перемогу  святкували  футболісти  села  Дрозди,  на  другому  представники  Білоцерківського  Каменяра,  хлопці  села  Фурси  отримали  бронзові  нагороди перегравши  команду  команда  села  Трушки,  яка  фінішувала  четвертою. Кращим  воротарем  турніру  визнано  Миколу  Свирида.  Кращим  захисником  став  Олексій  Зорін.  Кращим  нападником  виявився  Андрій  Шпуганич.
           Перед  фіналом  футбольного  турніру  були  проведені  змагання  з  підтягування  на  перекладині.  Тут  вправнішим  виявився  Сергій  Скоробрещук, учень  Фурсівської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів,  який  підтягнувся  32  рази.  На  другому  місті  Темірлан  Мамаєв  з  села  Трушки, він  підтягнувся 27 разів.  Третє  місце  у  Олексія  Зоріна  з  білої  Церкви,  з  результатом  26  разів.
           Всі  переможці,  призери  та  кращі  гравці  отримали  кубки,  грамоти та  медалі,  підготовленими  гуманітарним  відділом.  Також  депутати  Фурсівської  сільради  Геннадій  Прищепчук,  Мартін  Погосян  та  Олександр  Кардашов  підготували  грошові  призи  для  спортсменів  та  частування  для  ветеранів.

Фотозвіт

Гуманітарний  відділ

Велогонка

Згідно  регламенту  про  проведення  відкритого  Чемпіонату  Київської  області  з  велоспорту  на  шосе  до  Дня  Прапора  України  та  Дня  незалежності  України,  який  проводився  управлінням  фізичної  культури  КОДА  та  федерацією  велоспорту  Київщини,  17  серпня  2018  року  вулицями  села  Фурси  (довжина  кільця – 3,6  км)  проходили  групові  гонки.  Старт  -  фініш  біля  адмінбудівлі  Фурсівської  сільської  ради.  В  змаганнях,  очолюваних  головним  суддею   Дмитром  Архиповичем  Чмируком,  головою федерації  велоспорту  Київщини,  взяли  участь  молоді  спортсмени  Київської,   Черкаської  та  інших  областей.  Серед  них  були  і  юні  представники  нашої  громади,  вихованці  вело школи  «Промінь»  міста  Біла  Церква.
             Владислав  Посідо,  учень  Пищиківської  ЗОШ І-ІІІ  ступенів  виборов  перше  місце  серед  юнаків  2006 р.н..  Вітаємо  його  з  перемогою,  та  бажаємо  подальших  вдалих  стартів.

Фотозвіт

Гуманітарний  відділ.

 

Підсумки  Чемпіонату  Київської  області

 Нещодавно  були  підраховані  підсумки  Чемпіонату  Київської  області  з  футболу  серед  юнаків  2003 року  народження  та  молодших  сезону  2017-2018  років.  Представники  нашої  громади  з  села  Фурси,  у  складі  команди  футбольного  клубу  «Арсенал»  міста  Біла  Церква,  стали  чемпіонами  і  нагороджені  золотими  медалями .  Андрій  Горбатюк  визнаний  кращим  воротарем,  а  Олександр  Пашінський  кращим  нападником  Київщини. Вони  отримали  відповідні  кубки  та  дипломи.  
 15  червня  2018  року  в  місті  Біла  Церква  на  базі  школи  №6 відбувся  Чемпіонат  Білоцерківського  району  з  футболу  серед  юнаків  2010-2011  років  народження.  Наші  найменші  футболісти,  у  складі  команди  села  Фурси:  Станіслав  Дубовий,  Максим  Кваша,  Андрій  Язенок  та  Максим  Матвійчук  посіли  третє  місце  і  нагороджені  бронзовими  медалями.
 Поздоровляємо  наших  чудових  спортсменів,  їхніх  батьків,  та  тренера  Валентина  Олеговича  Кривого.  Бажаємо  подальших  успіхів.

Детальний фотозвіт


                                                                                                    Гуманітарний  відділ.  

 

Чемпіонат Київщини по велоспорту

З  дев’ятого  по  дванадцяте  червня  2018 року,  на  теренах  нашої  громади  відбувся  відкритий  Чемпіонат  Київщини  з  велоспорту  на  шосе,  пам’яті  заслужених  тренерів  України:  Миколи  Мудренка,  Сергія  Симоненка,  Леоніда  Матвеєва  та  Геннадія  Міняйленка,  який  проводився  федерацією  велоспорту  Київщини  та  суддівською  колегією  на  чолі  з  головним  суддею  змагань  Сергієм  Чмируком.
В  змаганнях,  які  проводилися  у  10  вікових  категоріях,  від  самих  молодших,  2006  року  народження  юнаків  та  дівчат,  до  дорослих  чоловіків  та  жінок,  взяли  участь  150  провідних  спортсменів  України  з  Київської,  Рівненської,  Львівської,  Миколаївської  та  Донецької  областей.  Змагання  розпочалися  з  індивідуальних  гонок  в  селі  Пищики,  а  закінчилися  груповими  гонками  «скетч»  в  селі  Фурси.  Серед  учасників  були  і  представники  нашої  громади,  які  тренуються  в  спеціалізованій  вело школі  «Промінь»  міста  Біла  Церква.  Почесним  учасником  був  наш  неодноразовий  чемпіон  України,  Майстер Спорту  Богдан  Мусієнко,  який  нещодавно  брав  участь  у  міжнародних  змаганнях.  В  самій  молодшій   віковій  категорії  серед  дівчат  перше  місце  і  звання  чемпіона   виборола  Оксана  Зварич  з  села  Пищики.  
Вітаємо  всіх  переможців,  призерів  та  їх  тренерів.  Також  бажаємо  подальших  успіхів  на  Всеукраїнських  та  міжнародник  змаганнях.
Детальний фотозвіт

Гуманітарний  відділ

Турнір міста Біла Церква з волейболу пляжного
з нагоди Дня захисту дітей


04  червня  2018  року  на  центральному  пляжі  міста  Біла  Церва,  на  березі  річки  Рось  відбувся  Турнір міста  Біла  Церква  з  волейболу  пляжного  з  нагоди  Дня  захисту  дітей.
Змагання  проводилися  серед  дівчат  2004  року  народження  та  молодших.  У  турнірі  взяли  участь  7  команд,  серед  яких  команда  наших   дівчат  села  Фурси.
Переможцями  турніру  виявилася  більш  доросліша  команда  міста  Біла Церква.  Наші  дівчатка  Євгенія  Зінченко  (2006 р.н.)  та  Юлія  Римар  (2005 р.н.)  в  підсумку  посіли  третє  призове  місце.  
Зараз  наші  дівчата  готуються  до  участі  в  Чемпіонаті  України  2018 року  з  волейболу  пляжного  серед  юнаків  та  дівчат  2005  року  народження  та  молодших,  який  відбудеться  13-17  червня  2018  року  в  смт.  Затока,  Одеської  області,  на  базі   оздоровчого   центру  « Одісей ».
Бажаємо  нашим  чудовим  дівчатам  та  їхньому  тренеру  Костянтину  Нестеренку  вдалого  виступу  у  цих  головних  змаганнях  нашої   країни.  

Детальнний фотозвіт


Гуманітарний  відділ

 

День захисту дітей

В  перший  день  літа  1 червня  наша  громада  святкувала  День захисту  дітей. З  цієї  нагоди,  в селі  Фурси  в  будинку  культури  відбулися  святковий  концерт  та  розважальна  програма  для  дітей,  а  на  центральному  стадіоні  нашої  громади  святковий  турнір  з  футболу  та  волейболу,  в  якому  взяли  участь  наші  чудові  юнаки  та  дівчата  учні  шкіл.  Не  оминув  своєю  увагою  цю  подію  і  наш  шановний  сільський  голова  Микола  Іванович  Фурсенко.  Під  величну  мелодію  Державного  Гімну  України  капітани  команд  підняли  Державний  Прапор  України  та  Прапор  Фурсівської  сільської  ради. Головний  суддя  змагань,  невтомний  ветеран  фізкультурно-спортивного  руху,  Віктор  Григорович  Троценко  оголосив  початок  змагань.  Зустрічі  проходили  у  веселій,  дружній  чесній  боротьбі.  На  стадіоні  панував  святковий  настрій.  На  волейбольному  майданчику  цього  разу  кращими  виявилися  юні  спортсмени  села  Пищики,  а  на  футбольному  газоні  перемогу  святкували  хлопці  села   Фурси.  Після  змагань,  які  проходили  в  цей  чудовий,  літній,  але  трохи  спекотний  день,  наші  любі  діти  змогли  втамувати  спрагу  напоями  та  морозивом,  яке  вони  дуже  полюбляють.  Крім  цього  для  відновлення  сил  їх  очікувала  чудова  солдатська  каша,  приготована  в  польовій  кухні.
               Щира  подяка  керівництву сільської  ради,  небайдужим  до  дітей  підприємцям,  вчителям  фізичної  культури,  педагогічним  колективам  наших  шкіл,  окремо  директору  Пищиківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  Валентині  Василівні  Корнійчук,  які  сприяли  посмішкам,  радісним  обличчям  та  щасливим  очам    наших  дітей.
Детальний фотозвіт тут


Гуманітарний  відділ. 

Королева спорту

В середу 23 травня 2018 року  в селі Трушки, згідно календарного плану спортивно-масових заходів, на базі Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Чемпіонат Фурсівської сільської ради з легкої атлетики серед учнів шкіл нашої громади, а також Малі Олімпійські ігри Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
      Спортивне свято на шкільному стадіоні розпочалося веселою Олімпійською естафетою, в якій взяли участь наші любі  наймолодші олімпійці, учні початкових класів Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які передавали символічні факели з Олімпійським вогнем. Від будівлі школи  команди учасниці пройшлися святковим парадом до стадіону і вишикувалися перед трибуною, на яку під супроводів Гімнів були встановлені Державний Прапор України, Прапор села Трушки та Олімпійський Прапор. Право нести Прапори отримали кращі спортсмени Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярослав Романенко, багаторазовий переможець районних змагань, Альона Лук’яненко та Тетяна Медвідь. Керував парадом головний суддя змагань Віктор Григорович Троценко.  Змагання з легкої атлетики, яку недарма називають королевою спорту, проходили серед юнаків та дівчат двох вікових категорій і складалися з бігу на короткі та середні дистанції, стрибків у довжину та естафети. Проявивши характер і жагу до перемоги переможцями виявилися: Аліна Семеренко та Андрій Оверчук (біг 60м); Вікторія Хіврич та Богдан Лук’яненко (біг 200м); Тетяна Шутенко та Ярослав Романенко (біг 100м); Яна Герасименко та Ярослав Романенко (біг 400м); Вікторія Хіврич, Олександр Петриненко, Вікторія Позирайло,  та Ярослав Романенко (стрибки у довжину). В естафеті серед молодшої вікової групи  першими були дівчата  Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та юнаки Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, серед старшокласників перемогли учні 10 класу Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усі переможці та призери отримали грамоти та медалі відповідних ґатунків. В загально командному заліку І місце посіла Трушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів і була нагороджена грамотою та кубком, який був вручений керівникові команди Віктору Григоровичу Троценку. На другому місці Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, грамоту отримав керівник команди Олександр Павлович Черкасенко. Третє місце у Матюшівської ЗОШ І-ІІ ступенів, грамоту отримав керівник команди Андрій Васильович Сулима. Поздоровлення і подяка всім причетним до цієї події, зокрема директору та вчителю фізкультури Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вірі Іванівні Саєнко та Віктору Григоровичу Троценко.
          Велика подяка депутату Фурсівської сільської ради Віталію Васильовичу Шароварі, який виділив кошти, яких бракувало, для придбання нагород для наших переможців.

Детальний фотозвіт тут

Гуманітарний відділ

Шкіряний м'яч

            

  15  Травня  2018  року  в  селі  Фурси   на центральному  стадіоні  Фурсівської  ОТГ  відбулися  змагання  Фурсівської  сільської  ради  «Шкіряний м’яч».  В  заході  взяли  участь  наші  чудові  юні  футболісти,  хлопці  та  дівчата,  учні  шкіл  нашої  громади.  Згідно  Положення  змагання  проходили  у  двох  вікових  категоріях,  2004-2005  та  2006-2007  років  народження.  
               Капітани  команд  під  супровід  Гімну  України  підняли  Державний  Прапор  України.  Головний  суддя  Тетяна  Єжова  оголосила  початок  заходу,  який  розпочався  з  виконання  елементів  техніки  гри  в  футбол.  Кращими  з  жонглювання  м’ячем  у  своїх  вікових  категоріях  виявилися  Олександр  Вечеря  та  Олександр  Пашінський.  У вправі  ударів  на  точність  кращі  Костянтин  Коротченко  та  Віталій  Скрит.  Кращі  результати  з  ударів  на  дальність  у  В’ячеслава  Фурсенка  та  Олександра  Пашінського.  В  командному  заліку  виконання  вправ  І   місце  у  Фурсівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів,  ІІ  місце  посіла  Трушківська  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів,  на  ІІІ  місці  Матюшівська  ЗОШ І-ІІ  ступенів.
                 Далі  змагання  продовжилися  безпосередньо  грою  у  футбол.  На  футбольне  поле  вийшли  команди  і  повели  захопливу    безкомпромісну  боротьбу  за  перемогу  у  цих  яскравих  веселих  змаганнях.  Кращими  воротарями  турніру  у  відповідних  вікових  категоріях  визнано  Назара  Шерстюка  та  Тимофія  Лук’яненка.  Кращі  захисники  Олександр  Литвиненко  та  Максим  Дегтярьов.  З  нападників  кращі  Олександр  Вечеря  та  Олександр  Пашінський.  В  молодшій  віковій  категорії  І  місце  виборола  команда  Фурсівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів,  на  ІІ  місці  футболісти  Трушківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів.  В  старшій  віковій  категорії  І  місце  здобула  команда  Фурсівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів,  ІІ  місце  зайняла  команда  Матюшівської  ЗОШ  І-ІІ  ступенів,  на  третьому  місці  команда  Трушківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів.
                  Переможці,  кращі  гравці  та  кращі  виконавці  вправ  отримали  дипломи,  грамоти  медалі  та  кубки.  Також  всі  учасники  та  глядачі  отримали  масу  задоволення,  гарного настрою  та  веселих  емоцій  в  цей  чудовий  сонячний  весняний  день.
                 Велика  подяка  і  шанування  нашим  прекрасним  вчителям  фізичної культури  Тетяні  Єжовій,  Віктору  Троценку  та  Андрію  Сулимі,  які готували  команди  до  змагань,  а  також  керівникам  шкіл  та  всім  педагогічним  колективам,  які  сприяли  підготовці  та  участі  команд у  заході.
Гуманітарний відділ

Детальний фотозвіт можна переглянути тут

Святкова спартакіада

         

    9  Травня  2018  року  в  селі  Фурси  на  центральному  стадіоні  нашої  громади відбулася  святкова  спартакіада  Фурсівської  сільської  ради  присвячена  Дню Перемоги  у  ІІ  світовій  війні.
              Веселі  змагання  розпочалися  з  підтягування  на  перекладині,  в  яких  взяли  участь  як  дорослі  так  і  зовсім  юні  спортсмени.  Перше  місце  серед  дорослих  посів  Євген  Островерх,  на  другому  Владислав  Гончаров.  Серед  учнів  перше  місце  виборов  Сергій  Скоробрещук,  друге  місце  поділили  В’ячеслав  Коваленко  та  Давід  Вірда,  третє  місце  отримала  Ярина  Карпенко.  Треба  відмітити,  що  Яринка  учиться  у  другому  класі,  а  показує  результати  кращі  ніж  хлопці  старших  класів. Вона  займається  гімнастикою.  Також  гарний  результат  для  свого  юного  віку  показав  Денис  Островерх,  не  на  багато  поступившись  старшокласникам.  Далі  хлопці  почали  мірятися  силою  підіймаючи  гирю.  Перше  місце  отримав  Олександр  Нікулін,  друге  у  Артема  Ковтуна.  Після  цього  почалася  напружена  боротьба  на  волейбольному  майданчику.  Переможцем  виявилася  команда  села  Трушки,  керівник  команди  вчитель  фізичної  культури  Віктор  Троценко.  Друге  місце  у  команди  села  Фурси.  Кращім  гравцем  волейбольного  турніру  визнано  капітана команди  переможця  В’ячеслава  Коваленка.  Завершували  святкові  змагання  футболісти.  На  зеленому  газоні,  у  видовищному  поєдинку  перемогу  святкувала  команда  села  Фурси,  керівник  команди  вчитель  фізичної  культури  Тетяна  Єжова.  На  другому  місці  команда  села  Трушки.  Кращим  нападником  футбольного  турніру  визнано  капітана команди  переможця  Давіда  Вірду,  кращім  захисником  Євгена  Постолюка,  кращім  воротарем  В’ячеслава  Коваленка.  Переможці  та  призери  всіх  видів  спорту  спартакіадної  програми,  а  також  кращі  гравці  були  нагороджені  відповідними  дипломами  та  медалями.  Команди  переможці  отримали  кубки.  Також  отримали  подяку  Євгенія  Зінченко  та  Юлія  Римар,  які  займаються  пляжним  волейболом  і  як  судді  допомагали  проводити  ці  змагання.  Всі  учасники  спартакіади  отримали  велике  задоволення  в  цей  святковий  сонячний  день.
                  О  15-й  годині  від  адмінбудівлі  Фурсівської  сільської  ради  взяла  старт  велогонка  традиційної  Першості  Київської  області  з  велоспорту  присвячена  73 -й  річниці  Перемоги  над  нацизмом  у  Другій  світовій  війні.  У  цих  змаганнях  взяли  участь  кращі  представники  учнівської  молоді  області,  старшої,  середньої  та  молодшої  вікових  груп.

Детальний фотозвіт тут


Гуманітарний  відділ  Фурсівської  сільської  ради

 

Олімпійське лелеченя на Київщині


На протязі лютого – березня школярі Київщини виборювали  право представляти свої регіони в обласному зональному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Протягом двох з половиною місяців в містах, селищах і маленьких селах йшла запекла «боротьба» за право виходу до ІІІ обласного зонального етапу «Олімпійського лелеченя» - 2018.
21 квітня 2018 року в м. Бориспіль, м. Тараща, м. Вишневе, м. Біла Церква відбулися обласні зональні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». В змаганнях активну участь взяли всі міста, райони та ОТГ Київщини.
Найкращу підготовку показали команди: Фурсівської сільської ОТГ, яку представляла команда «ОЛІМП» Трушківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Студениківської ОТГ, м. Бориспіль, Яготинського району, м. Тараща, Рокитнянського району, м. Ржищів, м. Буча, Піськівської ОТГ, Макарівського району, м. Обухів, Обухівського району, м. Білої Церкви. Ці команди прийняли участь 28 квітня 2018 року у фінальному святі в селі Хотів Києво-Святошинського району на базі Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» згідно затвердженого Положення про  проведення обласних фінальних змагань «Олімпійське лелеченя» - 2018. Змагання відбулися за підтримки компанії Орлан – Інвест груп генерального партнера розвитку Олімпійського руху в Київській області.
Яскраве свято розпочалося під керівництвом головного судді змагань, заступника голови відділення НОК України в Київській області Володимира Васильовича Корнієнка, підняттям Державного Прапора України та Прапора НОК України. Юних олімпійців привітали: Перший заступник голови відділення НОК України в Київські області Ігор Йосипович Малинський, відповідальний секретар відділення НОК України в Київській області Микола Сергійович Демківський, заступник начальника Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Тетяна Юріївна Дзиба, директор Хотівської школи, видатні спортсмени Київщини багаторазові чемпіони Європи, Миру та Олімпійських ігор.  Оргкомітет також підготував показові виступи юних гімнасток та танцювального колективу. Після тривалою боротьби перше місце і право представляти нашу область на Всеукраїнському етапі змагань здобула команда м. Обухів. Капітан команди «ОЛІМП» для наших чудових юнаків та дівчат отримала пам’ятні футболки та подарунки з олімпійською символікою. Також за активну участь команда «ОЛІМП» була нагороджена баскетбольним м’ячем, який отримав невтомний керівник Віктор Григорович Троценко.

О.М.Ніколаєнко
головний спеціаліст з питань спорту
гуманітарного відділу

Детальний фотозвіт тут

ІІІ  зональний  етап  Київського  обласного  спортивно-масового  заходу  серед  дітей  «Олімпійське лелеченя» - 2018


21.04.2018  у  головному  залі  спортивної  школи  «Юність»  м. Біла Церква  відбувся  ІІІ  зональний  етап  Київського  обласного  спортивно-масового  заходу  серед  дітей  «Олімпійське лелеченя» - 2018,  який  проводився  Національним  Олімпійським  комітетом  України  разом  з  Міністерством  освіти  і  науки  України  як  Всеукраїнський  захід.  До  нашої  ІV  зони  входили  команди  таких  міст  як  Васильків,  Обухів,  Сквира,  Біла  Церква  та  їх районів.  Нашу  об’єднану громаду  представляла  команда  Трушківської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів. У  конкурсі  «презентація»,  яка  складалася  з  назви,  емблеми,  девіза  та  рухливої  хореографічно-спортивної  композиції,  наша команда  отримала  високі  бали  і  ІІ  місце,  а  емблема  команди  «ОЛІМП» (така назва нашої команди)  була  визнана  найкращою (єдина виготовлена за новітніми технологіями!).  Драматично  проходив  етап  з  волейболу.  Наші  чудові  діти  виявили  завзятість  та  не аби  яку  жагу  до  перемоги,  програвши  перші  партії  зуміли  переломити  хід  боротьби  та  виграти  другі  та  треті  партії  зустрічей  з  волейболу  у  дуже  потужних  команд  м. Обухова  та  м. Біла Церква. Це  надало  можливість  отримати  загальне  ІІ  місце  і  право  участі  у  фінальному  святі  обласного  заходу,  який  відбудеться  на  стадіоні  с. Хотів,  Києво-Святошиньського району.  
Бажаємо  подальших  успіхів  нашим  юним  олімпійцям,  а  також  висловлюємо  слова  подяки  вчителю  фізичного  виховання  Віктору Григоровичу Троценку  та  усьому  педагогічному  колективу,  очолюваному  директором  школи  Вірою Іванівною Саєнко,  які  приймали  участь  у  підготовці  команди  до  цих  яскравих,  веселих  змагань.
Детальний фотозвіт тут

головний спеціаліст з питань спорту                                О.М. Ніколаєнко
гуманітарного відділу

 


«Олімпійське лелеченя»-2018


12 квітня 2018 року в с.Трушки в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Загальноукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-2018,  започаткованому Національним Олімпійським комітетом України. У гостинному, святково прикрашеному, оздобленому олімпійською символікою залі, зібралися наші любі, юні майбутні олімпійці, представники шкіл нашої громади. Заступник директора Трушківської ЗОШ     І-ІІІ ступенів Світлана Олександрівна Масалова, головний суддя заходу Віктор Григорович Троценко  та головний спеціаліст гуманітарного відділу з питань спорту Олександр Миколайович Ніколаєнко привітали учасників, побажали перемоги сильнішим. Програма заходу складалася з рухово-композиційної презентації команди, олімпійської вікторини, волейболу та комбінованої естафети. Це вимагало від учасників не тільки спортивних навичок, але й неабиякої ерудиції, артистизму та творчого доробку. В загальному підсумку перше місце посіла команда села Трушки , капітан якої отримала кубок та диплом. Учасники команди переможця отримали золоті медалі та дипломи. Команди с.Пищики і с.Фурси набрали рівну кількість балів і розділили між собою другу сходинку, отримавши відповідні дипломи. До цього дуже яскравого, веселого заходу команди готували заступники директорів шкіл з виховної роботи Наталія Анатоліївна Соболь та Світлана Олександрівна Масалова, вчителі фізичної культури Тетяна Володимирівна Єжова, Олександр Павлович Черкасенко та Віктор Григорович Троценко, соціальний педагог Тетяна Петрівна Ткаченко. Команда переможець буде наполегливо готуватися до обласного ІІІ етапу цього заходу. Бажаємо їм гідно представити нашу громаду і здобути перемогу!
Детальний фотозвіт тут

Головний спеціаліст з питань спорту О.М. Ніколаєнко.

 

Першість Фурсівської громади з волейболу

30 березня 2018 року в с.Фурси на базі Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася першість Фурсівської сільської ради з волейболу серед учнів 2003-2005 р.н. та дорослих, яку організував відділ молоді та спорту виконкому Фурсівської сільської ради на чолі з в.о начальника Олександром Миколайовичем Ніколаєнко.

 Після привітання та відкриття змагань, під керівництвом головного судді турніру Тетяни Володимирівни Єжової, першими долучилися до боротьби за кубки та медалі команди наших молодших учасників, серед яких були як юнаки так і дівчата (згідно положення про турнір, склад команд міг бути змішаним). В результаті цікавої, завзятої боротьби перше місце, великий кубок і золоті медалі здобула команда с.Фурси. Друге місце, середній кубок та срібні медалі отримала  команда с.Трушки. Третє місце, малий кубок та бронзові медалі у команди с.Пищики.

Після цього в боротьбу вступили наші дорослі учасники, серед яких було радісно бачити представниць прекрасної половини нашої громади, а також і ветеранів які показували приклад, що вік немає значення для рухливої активності та здорового способу життя. Змагання відбувалися у дуже яскравій, цікавій, видовищній, напруженій боротьбі за кожний м'яч. Перемогла все таки молодість. Першу сходинку посіла команда с.Фурси, отримавши великий кубок та золоті медалі. На другій, з мінімальною перевагою, команда с.Пищики, вони отримали середній кубок та срібні медалі. Третю сходинку опанувала команда с.Трушки, отримавши малий кубок та бронзові медалі.

Всі присутні отримали масу задоволення і радості від турніру, висловлюваючи подяку організаторам та побажання і надалі проводити такі заходи.

Окрема подяка та шанування нашим не втомним працівникам фізичної культури і спорту, підготувавшим команди до участі в змаганнях, а саме: Віктору Григоровичу Троценку, Тетяні Володимирівні Єжовій, Олександру Павловичу Черкасенку та Тетяні Петрівні Ткаченко.

 

Фото можна переглянути тут
 

Фурсівські волейболісти йдуть у фінал!

21 березня 2018 року в смт.Терезине проходив зональний етап чемпіонату Білоцерківського району з волейболу серед учнів ЗОШ. Наші хлопці, учні Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, зайняли перше місце і вибороли право взяти участь у фіналі чемпіонату. Дівчата посіли третє, програвши майбутнім чемпіонкам турніру.
 Фінальні змагання відбулися 23 березня 2018 року у с.Поправка. В запеклій рівній боротьбі, поступившись всього два очки, команда юнаків Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула срібні медалі. Крім того учень одинадцятого класу Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Євгеній Постолюк був визнаним кращим нападником турніру.
Команду підготувала вчитель фізкультури Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Володимирівна Єжова.
Детальний фотозвіт тут
 

Звіт про участь у заході


Доводимо до Вашого відома, що команда нашої громади на чолі з Вадимом Григоровичем Харутою, взяла участь у чемпіонаті Білоцерківського району з шахів та шашок, який проходив у с. Дрозди 17.03.2018 року. Наші спортсмени здобули кубок та золоту і срібну медальз шашок, також кубок та золоту, срібну і бронзову медалі з шахів.

В.о.  начальника відділу молоді та спорту                                                                                                               О.М. Ніколаєнко


Турнір з шахів і шашок            


    10.03.2018 р.  у  селі  Трушки,  на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів,  відбувся  відкритий  чемпіонат  Фурсівської  сільської  ради  з  шахів  та  шашок.  Цей  захід  був  організований  відділом  молоді  та  спорту  нашої  громади,  та  присвячений  нашому  славетному  кобзарю  Тарасу  Шевченку.  
                  На  урочистому  відкритті  турніру,  в.о. старости  Трушківського  старостинського  округу  Тетяна  Матусевич  (яка  особисто  приймала  участь  в  змаганнях),  директор  школи  Віра  Саєнко  та  в.о. начальника  відділу молоді  та  спорту  Олександр  Ніколаєнко  привітали  учасників,  та  побажали  наснаги  в  боротьбі  за  медалі.
                  Після  реєстрації  та  жеребкування,  проведеного  головним  суддею  змагань  Віктором  Троценком,  біля  30  учасників,  що  представляли  різні  села  нашої  громади,  серед  яких  були  як  зовсім  юні  спортсмени  так  і  ветерани,  розпочали  запеклу  боротьбу  за  перемогу.  Після  підведення  підсумків перше  місце  з  24  балами  посіла  команда  села  Трушки,  друге  з  13  балами  команда  села  Матюші,  третє  з  3  балами  команда  села  Фурси.  Команда  переможець  отримала  диплом  та  кубок.  Переможцями  в  своїх  вікових  категоріях  визначені:   з шашок  серед  дівчат  2001-2004 р.н. – Альона  Лук’яненко,  з  шашок  серед  юнаків  2001-2004 р.н. – Микита  Десятник,  з  шахів  серед  юнаків  2001-2004 р.н. – Ярослав  Студзінський,  з  шахів  та  шашок  серед  дівчат  2005-2007 р.н. – Поліна  Власенко,  з  шашок  серед  юнаків  2005-2007 р.н. – Артем  Лупас,  з  шахів  серед юнаків  2005-2007 р.н. – Олександр  Бєлов,  з  шашок  серед  чоловіків – Олександр  Трегуб,  з  шашок  серед  жінок – Людмила  Бєлова,  з  шахів  серед  чоловіків – Анатолій  Троценко.  Переможці  та  призери  в  особистих  розрядах  нагороджені  дипломами  та  медалями.  Крім  цього  усі  отримали  масу  задоволення  від  цікавої  боротьби  та  спілкування  в  цей  чудовий  сонячний  день.

Фото можна переглянути тут
В.о. начальника  відділу                                                         О.М. Ніколаєнко
Молоді  та  спорту

 


    ОГОЛОШЕННЯ


            Шановні  мешканці   Фурсівської  ОТГ!
Запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь у  відкритому  чемпіонаті  Фурсівської  сільської  ради  з  шахів  та  шашок,  який  проводиться  відділом молоді  та  спорту  10  березня  2018  року  у  селі  Трушки  (на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів).
          Початок  змагань  о  10.00  годині.  Реєстрація  учасників  з  9.30.
          Змагання  проводяться  в  одиночних  розрядах -  серед  юнаків  та  дівчат  у  вікових  категоріях :  2001 – 2004 р. н.,  2005 – 2007 р.н.  та  дорослих -  чоловіків  та  жінок.
          Переможці  та  призери  нагороджуються  дипломами  та  медалями.  Команда  переможець  (краща серед сіл) -  кубком.
          Головний  суддя  турніру -  Віктор  Григорович  Троценко.


в.о. начальника  відділу молоді  та  спорту                                                                                               Ніколаєнко О.М.

Підняття прапору


У Південно Корейському місті Пхьончхан відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, що символізує готовність команди спортсменів нашої країни до участі в XXIII зимових Олімпійських Ігор 2018 року, які там відбудуться з 9 по 25 лютого. На підтримку наших спортсменів, які будуть захищати честь країни на Олімпіаді, надихаючи їх на нові спортивні подвиги та перемоги, у Фурсівській  сільській раді 7 лютого 2018 року було проведене «Свято олімпійського Прапора». Цей захід був проведений в рамках обласної церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора НОК України з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор 2018 року.
Серед почесних гостей – начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Надія Михайлівна Крилевець, спеціаліст відділу спорту та молоді Білоцерківської РДА Сергій Юрійович Соколов, голова футбольної федерації Білоцерківського району Геннадій Іванович Прищепчук.
У святі, підготовленим та проведеним відділом молоді та спорту Фурсівської сільської ради, в особі в.о. начальника відділу Майстра Спорту СРСР з фехтування на шпагах Олександра Миколайовича Ніколаєнка, взяли участь представники апарату Фурсівської сільської ради на чолі з сільським головою Миколою Івановичем Фурсенко, представники депутатського корпусу та виконкому, робітники культури та освіти, ветерани спорту та діючі спортсмени нашої громади, а також гості представники бізнесу з м.Києва. Також треба відмітить, що у цьому приймали участь представники всіх населених пунктів нашої громади, а саме: Фурсів, Пищиків, Безугляк, Матюшів, Трушків та Чмирівки.
Честь підняти Державний Прапор України була надана ветерану спортивного руху, вчителю фізичної культури Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктору Григоровичу Троценку та кращому спортсмену Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Давіду Вірді. Право підняти Прапор НОК України отримали Майстер Спорту України Богдан Мусієнко та учень Трушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярослав Романенко, багаторазові чемпіони районних, обласних та республіканських змагань. В привітальному виступі сільський голова наголосив, що Фурсівська земля завжди була багата на спортивні таланти. І зараз наша Яна Бондарь в складі збірної команди Україні з біатлону представляє наш край на багатьох міжнародних змаганнях. Побажав нашій молоді успіхів у навчанні та спорті, продовжуючи славетні традиції Олімпійського руху. Також наш шановний сільській голова, за багаторічний труд та високі показники в вихованні наших молодих спортивних талантів, вручив грамоти вчителям фізкультури Фурсівької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяні Володимирівні Єжовій, Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександру Павловичу Черкасенку, Трушкивській ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктору Григоровичу Троценку. Також за вагомі спортивні досягнення булі відзначені грамотами діючі спортсмени та тренери нашої громади.     
      Щиро бажаємо нашим олімпійцям успішних стартів і медальних фінішів. Вболіваймо за наших олімпійців на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх!

 

Детальний фотозвіт можна переглянути тут

наша сторінка у Facebook

Логін: *

Пароль: *