Соціально-економічний розвиток

Чергове обговорення Стратегії Розвитку

На шляху становлення кожної громади є один вкрай важливий крок – це створення Стратегії розвитку.
Написання цього документу справа складна і доволі довга. Але Фурсівська об’єднана територіальна громада активно рухається в цьому напрямку. Було проведене анкетування населення та підприємців, багато працівників відвідали спеціальні курси та тренінги, на  котрих давали практичні поради в розробці Стратегії.
25 та 26 жовтня відбулося попереднє обговорення основних тезисів Стратегії розвитку.  25 жовтня відбулися зустрічі в селах Пищики, Трушки та Матюші.  Презентував та пояснював напрямки подальшого розвитку М.М. Шпак, координатор робочої групи.
Хоча більшість людей,які прийшли на обговорення, мали на меті висловити свої сьогоденні  проблеми  дискусія щодо майбутнього була дуже жвава та емоційна.
26 жовтня відбулося чергове обговорення Стратегії, на цей раз у с. Фурси. Крім місцевих активістів та працівників сільської ради були присутня Радник з регіонального розвитку Київського ВП ЦРМС  - Т. Тимошенко. Вона, і всі інші доволі схвально відгукнулася про Стратегію розвитку Фурсівської ОТГ

2 жовтня в сесійній залі Фурсівської сільської ради відбулося обговорення Стратегії розвитку громади 2019-2027 років.

На цій зустрічі були присутні саме ті, кого це найбільше стосується – випускники шкіл.  Після презентації , яку провів координатор робочої групи Шпак Михайло Михайлович, розпочалася дискусія, з доволі конкретними зауваженнями та пропозиціями.

Все це буде враховано в подальшому опрацювання Стратегії розвитку громади

DEVELOPMENT PLAN The Fursy United Territorial Community

ПЛАН МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ Фурсівська об’єднана територіальна громада

Проект плану соціально-економічного розвитку Фурсівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр