Сільський голова Фурсівської сільської ради

• орденом "За службу Родине в Вооруженных силах СССР " ІІІ ст.;
  • орденом «За заслуги» ІІІ ст.;
  • почесною відзнакою Президента України медаллю "За військову службу Україні";
  • іншими медалями за військову службу;
  • почесною грамотою та грамотами Верховної Ради України;
  • подякою Прем'єр-міністра України;
  • відзнакою Київської обласної ради «За заслуги перед Київщиною»;
  • багаторазовий лауреат громадської акції "Ділова Київщина",
  • неодноразово відзначений почесними грамотами голови Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації.

Народився Микола Іванович 2 січня 1948 року в селі Фурси на Білоцерківщині в сім’ї колгоспників.

З 1955р. по 1966 р. навчався в Фурсівській середній школі.

З 1966 р. по 1971 р. навчався в Київському ордена Леніна державному університеті ім. Т.Г. Шевченка та на військовій кафедрі університету. Спеціальність – геодезія та картографія.

У 1999 р. пройшов навчання у школі ім.. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету США по програмі «Національна безпека України».

З 1971 р. по 1991 р. – служба в Радянській Армії на посадах від командира протитанкового взводу, батареї,начальника відділу Чернігівського ОВК та Чернігівського міського військового комісара.

З 1992 р. по 2000 р. – служба в Збройних Силах України на посадах Військового комісара м. Чернігова, начальника відділу - заступника начальника управління, заступник начальника головного організаційно-мобілізаційного управління ГШ ЗС України.

Військове звання – полковник.

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування