Секретар Фурсівської сільської ради

Автобіографія

Я, Лисий Ігор Анатолійович, народився 11 жовтня 1972 року в селі Фурси Білоцерківського району Київської області.
Громадянин України, національність - українець, православний, позапартійний.
Освіта вища: у 1995 році закінчив Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю ветеринарна медицина та отримав кваліфікацію спеціаліста – лікаря ветеринарної медицини.
Наукова діяльність:  з 1997 року по 1999 рік – навчання в аспірантурі Білоцерківського державного аграрного університету за спеціальністю ветеринарна мікробіологія, імунологія, лабораторна діагностика та профілактика інфекційних захворювань сільськогосподарських тварин.
Трудова діяльність:
з 1995 по 1997 рік працював лікарем ветеринарної медицини відділку № 1 «Центральний» Учбово-дослідного господарства Білоцерківського державного аграрного університету;
з 1999 по 2000 рік  працював лікарем ветеринарної медицини відділку  № 2 село Фурси КСП «Раставиця»;
з 2000 по 2001 рік – завідуючий молочно-товарної ферми села Фурси ТОВ «Янтарне»;
з 2001 року по 2002 рік оператор газової котельні ДНЗ «Сніжинка» Фурсівської сільської ради;
з 2002 року по 2005 рік – лікар ветеринарної медицини цеху первинної переробки худоби та санітарно-виробничого контролю ТОВ «Поліс»  м. Біла Церква;
з 2005 року по 2008 рік – робітник по ремонту шкільного обладнання,  оператор газової котельні Фурсівської ЗОШ I-III ступенів;
з 2008 року по листопад 2017 року – секретар Фурсівської сільської ради;
з березня 2018 року по даний час секретар Фурсівської сільської ради (ОТГ).
Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Київської обласної  державної адміністрації,  Білоцерківської районної ради та державної адміністрації, від депутатів Верховної Ради України.
Обирався депутатом Фурсівської сільської ради 4-х скликань: четвертого (2002 рік), п’ятого (2006 рік), шостого (2010 рік), сьомого (2015 рік) та сьомого до Фурсівської ОТГ (2017 рік).
Склад сім’ї:
дружина – Лиса Жанна Володимирівна, 11 жовтня 1978 року народження, працює бібліотекарем Фурсівської сільської бібліотеки;
донька - Лиса Вікторія Ігорівна, 28 листопада 1998 року народження, студентка Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.
Місце проживання: Київська область, Білоцерківський район, село Фурси,      вул. Нечуя-Левицького, буд. 3.
Відомості щодо наявності чи відсутності представницького мандату: депутат Фурсівської сільської ради.
Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.