Оголошення

Оголошення

Відділ соціального захисту населення виконавчого апарату Фурсівської сільської ради інформує, що 10 липня 2019 року о 14:00 годині благодійна організація «Божії приховані скарби» проводить День відпочинку для людей з особливими потребами в парку «Олександрія» на поляні Ротонда.

Із 11:00 до 14:00 буде здійснюватися перевезення людей із особливими потребами до місця проведення заходу та назад.

Всі бажаючі мешканці з особливими потребами нашої громади можуть скористатися автомобілем для перевезення осіб та дітей із інвалідністю опорно-рухового апарату зателефонувавши: 096-327-99-45 (Любов Олександрівна).

   ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 04.07.2019р    з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси, вул.Садова,вул. Кам'янська, вул. Зарічна, буде припинено постачання електроенергії.

РЕМ

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 01.07.2019р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси вул. Підгірна,

буде припинено постачання електроенергії.

РЕМ

 

Оголошення

В зв’язку  з розробкою Генерального плану села Трушки Білоцерківського району та Генерального плану сіл Пищики та Безугляки Сквирського району  Фурсівської ОТГ проводиться Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) документу стратегічного планування. В рамках цього заходу  планується проведення громадських слухань  18 липня 2019 року о 11 год. в  сесійній залі в адміністративному приміщенні Фурсівської сільської ради за адресою: село Фурси, вулиця Ярослава Мудрого, 48.

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 29.06.2019р.з 8-00до 17-00 за адресою с. Фурси,  вул. Ярослава Мудрого № 105-167,№ 76-112, вул. Сагайдачного.буде припинено постачання електроенергії

ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 26.06.2019р.з 8-00 до 17-00 за адресою

с. Фурси вул. Європейська з №78-110, вул.Червона,вул.Надрічна,  вул.Ювілейна,вул.Молодіжна, вул.Садова,вул. Кам'янська, вул. Зарічна, АЗС,  Ремонтна майстерня,  Розважальний заклад «ЛОТО» буде припинено постачання електроенергії.

ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 26.06.2019р.з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси вул.  Запорожця, вул.Шевченка,сільська рада,пошта, буде припинено постачання електроенергії.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з проведенням дорожніх робіт  - 23 та 24 червня буде перекрита дорога на с. Чмирівка. Заздалегідь плануйте свій маршрут та користуйтеся іншими шляхами.  

Оголошення

Відділ соціального захисту населення виконавчого апарату Фурсівської сільської ради повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу». Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, закладам охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми або їх відокремленим підрозділам, що забезпечують медичне обслуговування ліцензії та професійної діяльності медичних (фармацевтичних) працівників.
Для оформлення та отримання даної реабілітація потрібно звернутися до УСЗН Білоцерківської РДА за адресою м. Біла Церква вул. Тімірязєва буд. 2а.
Додаток: постанова №309 КМУ від 27.03.2019 року

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт  лінії електропостачання 14.06.2019р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси вул.Шевченка буде припинено постачання електроенергії.

РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання  10-11.06.2019р. з 8-00 до 17-00  за адресоюс. Фурси вул. Запорожця, вул. Шевченка, сільська рада, пошта -    буде  припинено постачання електроенергії.

РЕМ

        ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 10.06.2019р.з 8-00 до 17-00 за адресою

с. Фурси вул. Європейська з №78-110, вул.Червона,вул.Надрічна,  вул.Ювілейна, вул.Молодіжна,  вул.Садова, вул. Кам'янська,   вул. Зарічна – буде  припинено постачання електроенергії.

РЕМ

Увага!!!

01.06.2019р. та 02.062019р

В зв’язку з проведенням дорожньо-ремонтних робіт, маршрут по вулиці Ярослава Мудрого буде змінено, на вулиці Першотравнева, Грушевського

 

 

 Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації 

повідомляє, що  в області розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки.

З метою врахування думки мешканців міст, сіл та селищ області на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено  Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027 Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку, а також поширити інформацію   щодо  зазначеного опитування на місцях, зокрема серед підприємців, працівників бюджетної сфери, депутатського корпусу, учнів старших класів шкіл, студентів, членів молодіжних організацій, громадських об′єднань, а також серед закладів, де є Інтернет (наприклад,  в бібліотеках відвідувачам,  у тому числі пенсіонерам, можуть повідомити про опитування обласного масштабу та допомогти заповнити анкету on-line). Результати опитування будуть опрацьовані та доведені до відома керівного комітету із розробки Стратегії, створеного відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.19 № 146, а також робочої групи, склад якої подано на затвердження керівному комітету. Метою опитування є забезпечення принципу відкритості при розробці регіональних стратегічних документів та врахування інтересів  зацікавлених сторін і гендерних груп. Але головне - це можливість донести до влади позицію громадян, які мешкають та працюють на території області, щодо того, як вони бачать перспективу розвитку області,  в чому полягає її унікальність, які, на їх переконання, напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринку країни та в міжнародному масштабі в наступні 10 років,  як досягти того рівня економічного розвіитку,  який би забезпечив їм відчуття щастя.        Пам′ятаємо, що наступний шанс зробити регіональну стратегію розвитку кращою буде лише через сім років.

9 травня Мітинг, присвячений 74 річниці,Перемоги у Другій

 світовій війні, відбудеться:

о 9:00 – біля меморіалу Вічної слави в селі Чмирівка

о 10:00 в парку Слави села Фурси

Святковий концерт відбудеться в Будинку культури

 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні   мешканці  та  гості  Фурсівської  ОТГ!

          

            Вітаємо  Вас  з  наступаючим  святом  Днем  Перемоги  у  ІІ  світовій  війні,  та  запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь  у  святковій  спартакіаді,  яка  відбудеться  9 Травня 2019  року  в  с. Фурси  на  центральному  стадіоні  нашої  громади.  Початок  о  12 (13) годині.

Програма  спартакіади:  турнір  з  футболу,  турнір  з  волейболу,  підтягування  на  перекладині  та  підйом  гирі.  Змагання  будуть  проходити  в  двох  категоріях:  учнівська  молодь  та  дорослі,  склад команд  змішаний – як  чоловічої  так  і  жіночої  статі.

Гуманітарний  відділ
Фурсівської сільської ради

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад структурних підрозділів виконавчого апарату Фурсівської сільської ради:

1. у відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва:

1.1. начальника відділу – 1 од.;

2. у відділ соціального захисту населення:

2.1. спеціаліста у справах дітей – 1 од.;

3. у гуманітарний відділ:

3.1. спеціаліста – 1 од.

 

4. Вимоги до кандидатів:

4.1. на посаду начальника відділу: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері;

4.2. на посади спеціалістів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, досвід роботи в гуманітарній сфері не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

5. Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення (у газеті «Замкова гора» включно до 25.05.2019 року) за адресою: с. Фурси вул. Я.Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Довідки за телефоном: 33-84-44.

Фурсівський сільський голова                 М.І. Фурсенко

 

ОГОЛОШЕННЯ

РЕЗУЛЬТАТИ

конкурсного відбору на вакантні посади

посадових осіб місцевого самоврядування

виконавчого апарату Фурсівської сільської ради

від 12.04.2019 року

(письмовий іспит відбувся 08.04.2019 року)

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада на яку претендує кандидат

Кількість балів

Примітка

1

Бакун Сергій Антонович

начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва

12

не склав іспит

2

Альошин Сергій Сергійович

начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва

4

не склав іспит

3

Козуб Юрій Валерійович

спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва

13

Переможець конкурсу

4

Селецька Олена Іванівна

Спеціаліст 1 категорії фінансово-економічного відділу

22

Переможець конкурсу

5

Зайченко Лідія Володимирівна

спеціаліст 2 категорії відділу правового забезпечення

21

Переможець конкурсу

 

 

Заступник голови конкурсної комісії                   К.М. Кравцова

ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 11.04.2019р. з 8-00 до 17-00 за адресою: с. Фурси вул. Ярослава Мудрого з №1 -51, вул. Горіхова, вул. Геологічна, вул. Комсомольська, вул.Космічна, вул. Княгині Ольги,   буде припинено  постачання електроенергії.

                                                                                                                                                

                                                                    РЕМ

 

 

        ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 12.04.2019р.  з 8-00 до 17-00  за адресою с. Фурси вул.Колгоспна, буде припинено постачання електроенергії.

                                                                              

                                                                    РЕМ

 

        ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням  ремонтних робіт лінії електропостачання 15.04.2019р.  з 800 до 1700 за адресою с.Чмирівка

вул. Росьова, вул.Гагаріна, вул. Незалежності, вул. Сагайдачного, вул. Поповича, вул. Польова, вул. Чкалова, вул. Першотравнева, вул. Шкільна, вул. Шевченка,вул. Миру, вул. Ярослава Мудрого, вул. Шолохова, вул. 8Березня, буде припинено постачання електроенергії.

                                                                  РЕМ

ОГОЛОШЕННЯ

   В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 16-17.04.2019р.  з 8-00 до 17-00  за адресою с. Фурси вул.Колгоспна, буде припинено постачання електроенергії.

                                                                                                                                                            

                                                                    РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Конкурсна комісія Фурсівської сільської ради повідомляє, що 08.04.2019 року о 10-30 год. відбудеться конкурсний іспит на заміщення наступних вакантних посад:

    1. у відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва:

    1.1 начальника відділу – 1 од.

    1.2 спеціаліста – 1 од.

    2. у відділ правового забезпечення:

    2.1 спеціаліста 2 категорії – 1 од.;

    3. у фінансово-економічний відділ:

    3.1 спеціаліста 1 категорії – 1 од.

Іспит відбудеться у сесійній залі Фурсівської сільської ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси.

 

 

Голова конкурсної комісії

Фурсівської сільської ради                    Ю.А. Степаненко

ОГОЛОШЕННЯ


В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 02.04.2018р.  з 8-00 до 17-00 за адресою    с. Фурси  вул.Дачна,пров.Дачний, вул.Лісова буде припинено постачання електроенергії.


 РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

керівників закладів культури Фурсівської сільської ради

 

Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників таких комунальних закладів сільської ради:

 1. директора Фурсівського будинку культури;
 2. директора Пищиківського будинку культури;
 3. завідувача Фурсівською опорною публічною бібліотекою.

Основний напрямок діяльності – здійснення надання комплексу послуг, які забезпечують культурний і духовний розвиток Фурсівської об’єднаної територіальної громади.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вакантні посади:

1. повинні мати повну вищу або середню-спеціальну освіту відповідного професійно-кваліфікаційного спрямування, стаж роботи у закладах культури не менше двох років

Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

 1. копію паспорта громадянина України;
 2. письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;
 3. особовий листок обліку кадрів;
 4. автобіографію;
 5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу.
 6. рекомендаційний лист довільної форми;
 7. мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи щодо участі у конкурсі приймаються конкурсною комісією протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення, з 25.03.2019 по 23.04.2019 року включно, за адресою: с.Фурси, вул. Я. Мудрого,48, виконавчий апарат Фурсівської сільської ради, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 до 16-00 год. Довідки можна отримати за телефоном: 33-84-44.

 

Фурсівський сільський       М.І. Фурсенко

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин виконавчого апарату Фурсівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років;

- вільне володіння державною мовою;

- вміння роботи на персональному комп’ютері;

- ведення діловодства згідно законодавства.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення у засобах масової інформації, з 28.03.2019 по 26.04.2019 року включно, за адресою: с.Фурси вул. Я.Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Довідки за телефоном: 33-84-44.

 

Голова конкурсної комісії      Ю. А. Степаненко

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні  мешканці  Фурсівської  ОТГ  !

      13.03.2019 року  о  16:00  у  залі  бібліотеки  Фурсівської  сільської  ради,  за  адресою  с. Фурси, вул. Ярослава Мудрого, 48,   відбудеться  консультаційна  зустріч  з  нотаріусом  щодо  безкоштовної  правової  допомоги, питань оформлення  спадщини  та  посвідчення  договору  відчуження  майна.

 

                                                      Виконавчий комітет сільської ради.

 

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті Фурсівської сільської ради:

  1. у відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва:

  1.1. начальника відділу – 1 од.;

  1.2. спеціаліста – 1 од.;

  2. у фінансово-економічний відділ:

  2.1. спеціаліста 1 категорії;

  3. у відділ правового забезпечення:

  3.1. спеціаліста 2 категорії відділу правового забезпечення.

 

4. Вимоги до кандидатів:

4.1. на посаду начальника відділу: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, вільне володіння державною мовою;

4.2. на посаду спеціаліста 1 категорії фінансово-економічного відділу: повна вища освіта або базова вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері;

4.3. на посаду спеціаліста 2 категорії відділу правового забезпечення:

повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

 

5. Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення за адресою: с.Фурси вул. Я.Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Довідки за телефонами: 33-84-44, 33-88-58.

 

 

 ОГОЛОШЕННЯ

Керівникам господарств Білоцерківського району

Щодо співпраці 

з «Bayer»

Управління агропромислового розвитку інформує, що в рамках співпраці між департаментом агропромислового розвитку КОДА та компанією «BAYER» по програмі інвестицій «Україна – житниця майбутнього 2019»,  передбачено можливості для суб’єктів господарювання та громадських об’єднань отримати грантові кошти (до 200 тис.грн) для реалізації проекту в сфері сільської кооперації. Бажаючим прийняти участь у відборі надсилати заповнені форми на електронну адресу: bcapr@ukr.net 

Форма для заповнення 

   

 ОГОЛОШЕННЯ

             Шановні  мешканці   Фурсівської  ОТГ!

Запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь у  відкритому  чемпіонаті  Фурсівської  сільської  ради  з  шахів  та  шашок,  який  проводиться  гуманітарним  відділом   15  лютого  2019  року  у  селі  Трушки  (на базі КОНЗ  Трушківський  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів).

             Початок  змагань  о  10.00  годині.  Реєстрація  учасників  з  9.30.

          Змагання  особисті,  проводяться  в  одиночних  розрядах -  серед  юнаків  та  дівчат  у  вікових  категоріях :  2002 – 2004 р. н.,  2005 – 2007 р.н.,  2008 — 2012 р.н.,  та  дорослих -  чоловіків  та  жінок.

          Переможці  та  призери  нагороджуються  дипломами,  кубками  та  медалями. 

          Головний  суддя  турніру -  Віктор   Троценко.

 

Гуманітарний  відділ.

УВАГА КОНКУРС!

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

завідувача Пищиківським закладом дошкільної освіти

ясла-садок «Казка»

 

Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Пищиківським закладом дошкільної освіти ясла-садок «Казка».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища педагогічна освіта не нижче освітнього кваліфікаційного рівня «спеціаліст», стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менше, як три роки, вільно володіє державною мовою, має високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- заповнену особову картку за формою П-2 з вклеєною фотографією;

- автобіографію;

- копію диплома про освіту;

- копії трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності;

- копію документа, що посвідчує особу;

- мотиваційний лист складений у довільній формі.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 20 календарних днів після оприлюднення оголошення (з 01.01.2019 по 20.02.2019 року) спеціалістом з кадрової роботи виконавчого апарату Фурсівської сільської ради за адресою: с. Фурси вул. Я.Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 15-45 год., субота, неділя – вихідні дні.

Довідки за телефоном: 33-84-44.

 

 

Заступник Фурсівського сільського

голови з питань діяльності виконавчих органів                       К.М. Кравцова

 

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія первинної медичної допомоги» Фурсівської сільської ради повідомляє, що 29.12.2018 року о 9-00 год. відбудеться конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія первинної медичної допомоги» Фурсівської сільської ради.

Конкурс відбудеться у сесійній залі Фурсівської сільської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси.

 

 

Голова конкурсної комісії  на зайняття

посади керівника комунального

некомерційного підприємства «Амбулаторія

первинної медичної допомоги»

Фурсівської сільської ради                                                         К.М. Кравцова

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія Фурсівської сільської ради повідомляє, що 29.12.2018 року о 9-00 год. відбудеться конкурсний іспит на заміщення наступних вакантних посад:

    1. у відділ бухгалтерського обліку та звітності:

    1.1 спеціаліста 1 категорії (тимчасово, до виходу із соціальної відпустки основного працівника) – 1 од.

    2. у відділ земельних відносин:

    2.1 начальника відділу – 1 од.;

    2.2 спеціаліста-землевпорядника – 1 од.

    3. у відділ правового забезпечення:

    3.1 головного спеціаліста – 1 од.;

    3.2 спеціаліста-інспектора праці – 1 од.;

    4. у відділ з питань соціального захисту населення:

    4.1 спеціаліста у справах дітей – 1 од.

    5. у загальний відділ:

    5.1 спеціаліста з питань ведення діловодства – 1 од.;

    5.2 спеціаліста з питань реєстрації місця проживання осіб – 3 од., в т.ч. 1 од. тимчасово, до виходу із соціальної відпустки основного працівника.

    6. у сектор з питань цивільного захисту:

    6.1 спеціаліста – 1 од.

Іспит відбудеться у сесійній залі Фурсівської сільської ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси.

 

 

Голова конкурсної комісії

Фурсівської сільської ради                                                       Ю.А. Степаненко

Оголошення

Шановні односельчани,   21.12.2018 о 13:30 запрошуємо на відкриття закладу дошкільної освіти «Усмішка», що знаходиться за адресою: с. Фурси, вул.  Шевченка 14.

Гуманітарний відділ

 

 

Оголошення

6 грудня 2018 року, о 13:00, в сесійній залі Фурсівської сільської ради відбудеться заключне обговорення Стратегії розвитку Фурсівської ОТГ на 2019-2027 роки. Запрошуються всі бажаючі.

ОГОЛОШЕННЯ

   

    З метою проведення роз’яснювальної роботи серед пенсіонерів Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади, 06.12.2018 р. з 10:00 до 12:00 в будинку культури с.Фурси по вул.Ярослава Мудрого, 48,  відбудеться консультаційна зустріч з представниками Пенсійного фонду.

      Запрошуються зацікавлені громадяни с.Фурси, с.Чмирівка, с.Трушки, с.Матюші, с.Пищики, с.Безугляки.

     Адміністрація Фурсівської сільської ради.

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 05-06-07.12.2018р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси

вул.Першотравнева №1-29 та №4-16, вул.Левадна, вул. Шолохова, вул. Ярослава Мудрого №64-77 буде припинено постачання електроенергії.

                                                 РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 08.12.2018р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси, вул.Чкалова буде припинено постачання електроенергії.

                                                 РЕМ

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад у виконавчому апараті Фурсівської сільської ради:

    1.1. у відділ бухгалтерського обліку та звітності:

    1.1.1. спеціаліста 1 категорії (тимчасово, до виходу із соціальної відпустки основного працівника) – 1 од.

    1.2. у відділ земельних відносин:

    1.2.1. начальника відділу – 1 од.;

    1.2.2. спеціаліста-землевпорядника – 1 од.

    1.3. у відділ правового забезпечення:

    1.3.1. головного спеціаліста – 1 од.;

    1.3.2. спеціаліста-інспектора праці – 1 од.;

    1.4. у відділ з питань соціального захисту населення:

    1.4.1. спеціаліста у справах дітей – 1 од.

    1.5. у загальний відділ:

    1.5.1. спеціаліста з питань ведення діловодства – 1 од.;

    1.5.2. спеціаліста з питань реєстрації місця проживання осіб – 3 од., в т.ч. 1 од. тимчасово, до виходу із соціальної відпустки основного працівника.

    1.6. у сектор з питань цивільного захисту:

    1.6.1. спеціаліста – 1 од.

2. Відповідно до Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 29.12.2009 №406 встановити наступні вимоги до кандидатів на посади:

2.1. на посаду начальника відділу: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 3-х років або при необхідності (виходячи із виконання державним органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, вільне володіння державною мовою;

2.2. на посаду головного спеціаліста: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом інших сферах управління не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою;

2.3. на посади спеціалістів: повна вища освіта або базова вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою;

3. Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються до 28 грудня 2018 року включно, за адресою: с. Фурси вул.Я.Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. Довідки за телефонами: 33-84-44, 33-88-58.

 

З повагою

Сільський голова      М.І. Фурсенко

 

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 26.11.2018р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси  вул. Червона,    вул. Молодіжна буде припинено постачання електроенергії.

                                                                                     

                                                                                        РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 28.11.2018р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси  вул.,  Сіркова,  вул. Соснова,Б. Хмельницького буде припинено постачання електроенергії.

                                                                                     

                                                                                        РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 27.11.2018р. з 8-00 до 17-00 за адресою  с. Фурси, вул.  Червона,вул.Ювілейна,  вул. Європейська з №41-69 та №76-112 буде припинено постачання електроенергії.

                                                                                РЕМ

 

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт лінії електропостачання 24- 25.11.2018р.  з 8-00 до 17-00 за адресою с. Фурси п-р.  Надрічна, п-р. Янтарний, п-р. Обручева, п-р. Сонячний, вул. Грушевського, вул. Горіхова, буде припинено постачання електроенергії.

 

                                                                                                     РЕМ

Оголошення!

На прохання жителів сіл Фурсівської ОТГ, в зв’язку з виникненням великої кількості питань щодо оформлення спадщини, здійснення договорів  даровизни та купівлі-продажу, надання довіреностей та отримання всіх інших нотаріальних послуг, буде проведено виїзний прийом громадян нотаріусом Білоцерківського нотаріального округу.

Місце та час прийому:

Дата

Час прийому

Місце прийому

19.11.2018

10:00

с. Матюші, сільський Будинок Культури

19.11.2018

13:00

с. Чмирівка, сільський Будинок Культури

20.18.2018

14:00

с. Фурси, зала засідань Фурсівської сільської ради

21.18.2018

11:00

с. Пищики, приміщення сільської ради

21.11.2018

14:00

с. Трушки, зала засідань Трушківської сільської ради

 

ОГОЛОШЕННЯ !

Оголошується попередній набір дітей, віком від 2 до 5 років,

в дитячий садок “Усмішка”,

що розташований за адресою

с.Фурси  вул. вулиця Шевченка, 14.


за інформацією звертатись - гуманітарний відділ Фурсівської ОТГ або за тел. 067  309  74  25  (з 9.00 -17.00)

 

День працівників сільського господарства

В п'ятницю, 16.11.2018р. о 17:00 відбудеться  КОНЦЕРТ до Дня працівників сільського господарства у Будинку Культури с. Фурси. У програмі також: переможець конкурсу " Караоке на Майдані" Ольга Кириченко та лауреат Всеукраїнських конкурсів артистів естради Олександр Білоскаленко. 16.30-17.30 розважальне шоу для дітей від святкової агенції "Смайл".  Запрошуємо!!!

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні жителі  сіл Фурси і Чмирівка доводимо до Вашого відому , що 29.10.2018 року, в зв’язку з ремонтними роботами на газопроводі  середнього тиску в селі Фурси, буде припинено подачу  газу.  Подачу газу буде проводитися поетапно,  згідно правил безпеки системи газопостачання.

 ПАТ « КИЇВОБЛГАЗ»

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Фурсівської громади!

Запрошуємо Вас на обговорення Стратегії розвитку Фурсівської об’єднаної територіальної громади

на 2019-2027 рр., що відбудеться

 Фурси

П’ятниця 26.10.2018, 10-00

приміщення сільської ради, сесійна зала

Пищики

Четвер 25.10.2018, 13-00

 приміщення сільської ради

Трушки

Четвер 25.10.2018, 15-00

 актова зала, приміщення сільської ради

Матюші

Четвер 25.10.2018, 17-00

 актова зала будинку культури

 

Запрошуються всі бажаючі.

Будьте відповідальними за Ваше майбутнє і майбутнє Ваших дітей!

Адміністрація сільської ради

Шановні  мешканці  Фурсівської  ОТГ!

         На  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  09.12.2015

 № 1045  «Про  проведення  щорічного  оцінювання  фізичної  підготовленості населення  України»,  10  листопада  2018  року  о  10.00  годині  в  с. Фурси  на  центральному  стадіоні проводитиметься  оцінювання  фізичної  підготовленості  населення  Фурсівської  ОТГ,  за  тестами  і  нормативами  відповідно  до  інструкції  затвердженої   наказом  Міністерства молоді  та  спорту  України  від  15.12.2016   № 4665.  Тестування  проводитиметься  за  наступними  тестами:  

 •     Рівномірний біг 3000 м, хв., 2000 м, хв.
 •     Підтягування на перекладині, разів, або ривок гирі 16 кг, разів
 •     Підтягування у висі лежачи, разів, або згинання і розгинання рук в упорі         лежачи, разів
 •     Стрибок у довжину з місця, см
 •     Нахил тулуба вперед з положення сидячи, см
 •     Піднімання тулуба в сид, 30 с, разів, 1 хв.

                 Запрошуємо  всіх  бажаючих,  як  чоловіків  так  і  жінок,  віком  від  21  до  70  років,  виявити  громадську  активність,  подати  заявки  та  взяти  участь  у  цьому  важливому  заході.

Гуманітарний  відділ.

 

Шановні громадяни!

В рамках Програми “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”

Працівниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проведений  прийом громадян для надання правових консультацій   у сфері земельних відносин та інших питань.
Прийом громадян відбудеться 17 жовтня 2018 року з 10:00 до 12:00 год за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с.Фурси

Оголошення

Інститут Політичної Освіти
 
 ЗАПРОШУЄ
депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності
           
Протягом 2018-2019 рр. Інститут Політичної Освіти в рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади» організує низку навчальних заходів для депутатів ОТГ, присвячених статусу, правам та обов’язкам депутатів, житлово-комунальному господарству, бюджетній  сфері, земельним відносинам. Проект «Сильні ради – спроможні громади» реалізується Інститутом Політичної Освіти за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
 
 
   Для участі у навчаннях необхідно надати:
 
-          резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);
-          твір на тему «Децентралізація в дії. Як впроваджується реформа на рівні громади» (максимум 600 слів);
-          рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева рада, тощо).
 
За підсумками конкурсного відбору, будуть сформовані 12-ть фіксованих груп з депутатів ОТГ, чисельністю 25 осіб кожна.
 
Критеріями відбору* будуть:
 
-          наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
-          сумлінність у  написанні твору;
-          рівномірне регіональне представництво;
-          гендерний баланс.
 
*Учасниками навчань не можуть стати ті депутати ОТГ, які вже пройшли аналогічні навчання Інституту Політичної Освіти.
 
Для кожної з 12-ти сформованих груп впродовж 2018-2019 рр. буде організовано серію з трьох триденних семінарів з наступних тематик:
 
-          Статус, права та обов’язки депутатів.
-          Участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ.
-          Можливості та обов’язки депутатів по житлово-комунальним та земельним питанням.
 
            Витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом учасників будуть покриті за раїхунок проекту. 
Остання дата надсилання документів: 14 жовтня 2018 року.
 
Про результати відбору всі кандидати будуть повідомлені не пізніше 17 жовтня.
 
УВАГА! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.
 
Документи потрібно надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з темою IPO_U-LEAD
 
Контакти:
тел.: 044 278-55-43  
Наталія Сорока 067-313-60-61
Денис Федюнін 067-473-83-66

ОГОЛОШЕННЯ

2 жовтня у сесійній залі Фурсівської сільської ради відбудеться обговорення положень Стратегії розвитку на 2019-2027 роки.
Запрошуємо всіх небайдужих від 16 років


ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Пищиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

завідувачів закладів дошкільної освіти с. Пищики та с. Фурси

Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року  № 827, розпорядження Фурсівського сільського голови Білоцерківського району № 87/01-08 від 14.09.2018 року, «Положення про організацію та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директора закладу загальної середньої освіти або  завідувача закладу дошкільної освіти Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів  Фурсівська сільська  рада Білоцерківського району оголошує конкурс

 • на заміщеннявакантної посади директора Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що знаходиться за адресою: вул.. Миру, 122, с. Пищики, Сквирський район, Київська область;
 • завідувача Пищиківського дошкільного закладу ясла - садок, що знаходиться за адресою: вул. Миру,119в, с. Пищики, Сквирський район, Київська область;
 • завідувача закладу дошкільної освіти с.Фурси, що знаходиться за адресою: вул. Шевченко, 14,   с. Фурси, Білоцерківський район, Київська область.

 

 Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – до 07 жовтня 2018 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Пищикіівської ЗОШ

І - ІІІ  ступенів,  завідувачів  закладів  дошкільної  освіти с. Пищики та с.  Фурси

Фурсівської сільської ради:

 • є громадянином України;
 • має повну вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра ;
 • стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
 • має навики роботи з комп'ютерною технікою;
 • успішно пройшов конкурс.

Документи:

 • заяву про участь у конкурсі та згоду на обробку персональних даних;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копії документів про освіту, про стаж, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого (спортивного) звання, присудження наукового ступеня;
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • копію документа, який посвідчує особу.
 • 2 фотокартки (4*6 см.)

Документи  подаються у Фурсівську сільську раду  за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси, Білоцерківського району, Київської області.

Шановні   мешканці  та  гості  Фурсівської  ОТГ!

 Запрошуємо  Вас  взяти  участь  у  святковій  спартакіаді  до  Дня  села,  яка  відбудеться  на  центральному  стадіоні  та  будинку  культури  села  Фурси   29  вересня  2018   року.
 Програма  спартакіади  складається  з  бліц турнірів  з  шахів  та  шашок;  міні турнірів  з  футболу  та   волейболу;  настільного  тенісу;  гирьового  спорту  та   підтягування  на  перекладині.
 До  участі  в  змаганнях  запрошуються  окремі  особи  та  команди  населених  пунктів  об’єднаної  громади,  та  всі бажаючі.  Вік  учасників  не  обмежується.  Склад  команд  та  особистих  розрядів  змішаний  –  як   чоловічої   так  і  жіночої  статі.
На  переможців  та  призерів  чекають  призи  та  цінні  подарунки.

Гуманітарний  відділ

 

Оголошення
Шановні мешканці Білоцерківського району!

Запрошуємо вас відвідати «Школу правових консультантів», яку проводить громадська організація «Правова єдність».
Участь в одноденній Школі підвищить вашу обізнаність у правах, дозволить орієнтуватись в законах та допоможе розвивати вашу громаду.
Навчання відбудеться 26 жовтня 2018 року в м. Біла Церква з 10.00 до 17.00. Організатори компенсують вартість квитків міжміського сполучення.
Щоб стати учасником Школи потрібно зареєструватись до 12 жовтня у Фурсівській сільській раді (1 поверх)

 

   О ГО Л О Ш Е Н Н Я


На офіційному сайті Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області www.fursy.rada.org.ua протягом п’яти днів з дня опублікування цього оголошення буде розміщений проект регуляторного акта: рішення Фурсівської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження  або оренди майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади Фурсівської сільської ради»  разом із аналізом регуляторного впливу. Усі зауваження і пропозиції щодо проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб можуть бути подані до виконавчих органів Фурсівської сільської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09150,  e-mail: sr-fursy@ ukr.net, протягом одного місяця з дня його розміщення на сайті.

М.І. Фурсенко, Фурсівський сільській голова. 

Шановні   мешканці  та  гості  Фурсівської  ОТГ!

 
Запрошуємо  Вас  взяти  участь  у  Церемонії  розгортання  найбільшого Державного  Прапора  України  до  Дня  фізичної  культури  і  спорту  в  рамках Олімпійського  тижня,  яка  буде  відбуватися  07.09.2018  року  на  центральному  стадіоні  села  Фурси.

Гуманітарний  відділ

 

Шановні   мешканці  та  гості  Фурсівської  ОТГ!

 
Вітаємо  Вас  з  наступаючими  святами  Днем  Державного Прапора та Днем  Незалежності  Украини,  та  запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь  у  святковій  спартакіаді  Фурсівської  сільської  ради  до  Дня  Державного  Прапора  України  та  Дня  Незалежності  України,  яка  відбудеться  на  центральному  стадіоні  села  Фурси  24.08.2018  року.  Початок  о  11.30  годині. Програма  спартакіади:  матчева зустріч ветеранів нашої ОТГ та міста Біла Церква, а також міні турнір з  футболу; підтягування  на  перекладині та гирьовий  спорт.


Гуманітарний  відділ

ОГОЛОШЕННЯ

    Шановні мешканці Фурсівської об’єднаної територіальної громади! 16 серпня 2018 року  о 10:00 відбудеться виїзний прийом Білоцерківським міськрайонним центром зайнятості.
    Спеціалістами центру зайнятості будуть надаватися консультації з питань трудового законодавства та працевлаштування місцевого населення.


                            Відділ соціального захисту населення

 

ОГОЛОШЕННЯ

07.08.2018 року відбудеться громадське обговорення СТАТУТУ Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади.
Місце та час проведення:

 • с. Фурси, вул. Ярослава Мудрого, 48а(будинок культури) – 15:00
 • с. Трушки, пл.Центральна,4 – 16:00
 • с. Матюші, будинок культури – 17:00
 • с. Пищики, приміщення сільської ради – 18:00

Запрошуємо всіх мешканців Фурсівської об’єднаної територіальної громади

 

 

До уваги жителів Фурсівської об’єднаної територіальної
громади, які проживають у селах Матюші, Трушки, Пищики,
Безугляки, Фурси, Чмирівка: оголошується конкурс на вакансію дільничного офіцера
поліції на території Фурсівської ОТГ

Фурсівська сільська рада повідомляє, що з метою створення безпечного простору, підвищення ефективності реагування на повідомлення громадян громади, забезпечення постійної поліцейської присутності та дієвої роботи дільничних офіцерів поліції на території сільської ради, Білоцерківським відділом поліції Головного управління національної поліції в Київській області планується введення додаткової посади дільничного офіцера поліції для обслуговування території Фурсівської сільської ради.
З урахуванням необхідності забезпечення подальшого проведення відкритого конкурсу на вакансію дільничного офіцера поліції на території сільської ради просимо мешканців громади, які готові забезпечити порядок та спокій односельців і відповідають установленим критеріям набору до лав поліції: громадянство України, вік від 18 років, повна загальна середня освіта, відсутність судимості, звернутися до Фурсівської сільської ради з пропозицією своєї кандидатури в термін до 01 вереня 2018 року.
Інформацію щодо процесу роботи на території громади можна отримати за телефоном 33-88-55 – Фурсівська сільська рада.

 

ОГОЛОШЕННЯ  від 26.07.2018 року

Конкурсна комісія Фурсівської сільської ради повідомляє, що 30.08.2018 року о 10-00 год. відбудеться іспит на заміщення наступних вакантних посад:
    1.1. в гуманітарний відділ:
    1.1.1. начальника відділу – 1 од.;
    1.1.2. головного спеціаліста – 1 од.;
    1.1.3. головного спеціаліста з питань спорту – 1 од.;
    1.1.4. головного спеціаліста з питань культури – 1 од.;
    1.2. у відділ земельних відносин:
    1.2.1. начальника відділу – 1 од.;
    1.3. у відділ бухгалтерського обліку та звітності:
    1.3.1. спеціаліста 1 категорії – 1 од.;
    1.4. у фінансово-економічний сектор:
    1.4.1. головного спеціаліста – 1 од.;
    1.5. у відділ правового забезпечення:
    1.5.1. головного спеціаліста-юриста;
    1.5.2. спеціаліста 2 категорії з кадрової роботи – 1 од.;
    1.5.3. спеціаліста 2 категорії – юриста – 1 од.;
    1.6. у відділ соціального захисту населення:
    1.6.1. головного спеціаліста – 1 од.;
    1.6.2. спеціаліста – 3 од.;
    1.7. у відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва:
    1.7.1. головного спеціаліста – 2 од.;
    1.7.2. спеціаліста – 1 од.;

Іспит відбудеться у сесійній залі Фурсівської сільської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси.

Голова конкурсної комісії   Ю.А. Степаненко

Зміна реквізитів рахунків Фурсівської сільської ради

Фурсівська сільська рада  повідомляє про те,  що у зв’язку із запровадженням 3 2 липня 2018 року  централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, як одного із Пріоритетних напрямів діяльності Казначейства на 2017-2018 роки, затверджених міністром фінансів України, змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих реквізитів та рахунків.

Реквізити рахунків  для обліку доходів місцевого бюджету

Реквізити рахунків  для обліку доходів державного бюджету

УВАГА КОНКУРС!

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад у виконавчому апараті Фурсівської сільської ради:

    1.1. в гуманітарний відділ:

    1.1.1. начальника відділу – 1 од.;

    1.1.2. головного спеціаліста – 1 од.;

    1.1.3. головного спеціаліста з питань спорту – 1 од.;

    1.1.4. головного спеціаліста з питань культури – 1 од.;

    1.2. у відділ земельних відносин:

    1.2.1. начальника відділу – 1 од.;

    1.3. у відділ бухгалтерського обліку та звітності:

    1.3.1. спеціаліста 1 категорії – 1 од.;

    1.4. у фінансово-економічний сектор:

    1.4.1. головного спеціаліста – 1 од.;

    1.5. у відділ правового забезпечення:

    1.5.1. головного спеціаліста-юриста;

    1.5.2. спеціаліста 2 категорії з кадрової роботи – 1 од.;

    1.5.3. спеціаліста 2 категорії – юриста – 1 од.;

    1.6. у відділ соціального захисту населення:

    1.6.1. головного спеціаліста – 1 од.;

    1.6.2. спеціаліста – 3 од.;

    1.7. у відділ житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва:

    1.7.1. головного спеціаліста – 2 од.;

    1.7.2. спеціаліста – 1 од.;

Вимоги до кандидатів:

2.1. на посади начальників відділів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 3-х років або при необхідності (виходячи із виконання державним органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, вільне володіння державною мовою;

2.2. на посади головних спеціалістів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом інших сферах управління не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою;

2.3. на посади спеціалістів 1,2 категорій та спеціалістів: повна вища освіта або базова вища  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою;

3. Заява про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення за адресою: с.Фурси вул. Я.Мудрого, 48, Фурсівська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. Довідки за телефонами: 33-84-44, 33-88-58.

 

З повагою

Сільський голова  М.І. Фурсенко

Повідомлення про оприлюднення проекту Статуту Фурсівської сільської ради

      На офіційному сайті Фурсівської сільської ради www.fursy.rada.org.ua протягом 30 днів з дня опублікування  буде розміщений проект Статуту Фурсівської об’єднаної територіальної громади. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, до проекту Стутуту можуть бути подані протягом одного місця з дня оприлюднення з 9.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00) у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с.Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09152, тел. 04563 -38004, e-mail: sr-fursy@ukr.net.

ОГОЛОШЕННЯ

На прохання  численних шанувальників творчості Краюхіної О. М.  з   14  червня  2018 року у приміщенні  бібліотеки   с. Фурси (вул. Ярослава Мудрого 48 а)    відкрита   оновлена  виставка робіт  заслуженої  майстрині  народної  творчості  України  «Душа  врятується  добром».  Виставка  працює щодня з 12.00 до 16.00 , крім  суботи і неділі.

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні жителі,  для  того  щоб  отримувати  безоплатну   первинну  медичну  допомогу,  необхідно  звернутись  в  сільську  амбулаторію  і  підписати   декларацію  з лікарем  сімейної  медицини. При  собі  мати  паспорт,  код, мобільний  телефон (можна  один  на  кілька осіб).
Телефони  амбулаторій :  33 84 22 с .Фурси , вул. Я. Мудрого №19 АЗПСМ
                                       2 81 41  с. Трушки,вул.Шевченко № 1   АЗПСМ

Довідки  за  телефоном :  33 88 04     

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Фурсівської об’єднаної територіальної громади! 15 червня 2018 року в залі засідань Фурсівської сільської ради о 10:30 відбудеться виїзний прийом Білоцерківським міськрайонним центром зайнятості.
Спеціалістами центру зайнятості будуть надаватися консультації з питань трудового законодавства та працевлаштування місцевого населення.


Відділ соціального захисту населення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Фурсівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

      На офіційному сайті Фурсівської сільської ради www.fursy.rada.org.ua протягом п’яти днів з дня опублікування цього оголошення в газеті «Замкова гора» буде розміщений проект регуляторного акта – рішення Фурсівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, до проекту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу можуть бути подані протягом одного місця з дня оприлюднення з 9.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00) у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с.Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09152, тел. 04563 -38004, e-mail: sr-fursy@ukr.net.

 

М.І. Фурсенко, сільський голова 

ОГОЛОШЕННЯ  від 08.06.2018 року
Конкурсна комісія Фурсівської сільської ради повідомляє дату проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування
 
19 червня 2018 р. о 10.00 год.  на заміщення вакантних посад:
 • Начальника відділу правового забезпечення;
 • Начальника відділу соціального захисту;
 • Завідуючого сектором з питань охорони здоров’я;
 • Начальника гуманітарного відділу;
 • Начальника загального відділу;
   
  20 червня 2018 р. о 10.00 год. на заміщення вакантних посад:
 • Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера;
 • Завідуючого фінансово-економічним сектором;
 • Начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва;
 • Завідуючого сектором з питань цивільного захисту;
   
  Іспит відбудеться у сесійній залі Фурсівської сільської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси.

ОГОЛОШЕННЯ  від 08.06.2018 року
про внесення змін до оголошення від 17.05.2018 року
про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування у Фурсівській сільській раді

 В оголошенні від 17.05.2018 року про конкурс на заміщення вакантних посад органів місцевого самоврядування  у Фурсівській сільській раді замінити назву вакантної посади начальника відділу надання соціальних послуг  на посаду: Начальник відділу соціального захисту;
Вимоги до кандидатів  та інша інформація щодо проведення конкурсу – без змін
Телефон для довідок: 0456-338 444
Термін подання документів  до 18.06.2018 року

1 червня - День захисту дітей!

ОГОЛОШЕННЯ від 17.05.2018 року
про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування у Фурсівській сільській раді

 

Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

 • Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера;
 • Завідуючого фінансово-економічним сектором;
 • Начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва;
 • Начальника відділу правового забезпечення;
 • Начальника відділу надання соціальних  послуг;
 • Завідуючого сектором з питань охорони здоров’я;
 • Начальника гуманітарного відділу;
 • Начальника загального відділу;
 • Завідуючого сектором з питань цивільного захисту.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій, вільне володіння державною мовою.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  копія документа, який посвідчує особу;
 • дві фотокартки розміром 4x6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Кандидати подають також електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

 

Планові відключення електроенергії

18 травня в с. Трушки будуть проводитися профілактичні роботі по вулицях Зоряна, Садова, Лісова та провулку Тихому, у зв’язку з чим буде відсутнє електропостачання з 8:00-17:00.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно Постанови КМУ від 27.04.2018 року з 01.052018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання  нових  заяви  та  декларації  визначеним  категоріям  осіб:

 • внутрішньо  переміщені  особи;
 • особи, які  є  орендарями  житлових  приміщень (будинків);
 • особи,  які  зареєстровані  в  житловому  приміщенні (будинку),  але  фактично  в  ньому  не  проживають;
 • особи,  члени сім "ї   яких не зареестровані за адресою домогосподарства;
 • якщо  у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або  вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або   вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.     

Враховуючи, що з 01.05.2018  для призначення субсидії враховуються       доходи   членів сім'ї осіб із складу домогосподарства незалежно від адреси реєстрації їх місця   проживання (тобто також у разі, коли їх зареєстроване місце проживання відмінне  від адреси домогосподарства),    акцентуємо  увагу на необхідності подання у такому випадку  особами, які отримували субсидію, нових заяви і декларації,  зазначивши в них  відомості про члена сім'ї, який зареєстрований за іншою адресою.
Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:

 1.  загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);
 2. будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда).
  При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.
  Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених осіб транспортних засобів зазначається у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Якщо право власності або володіння на транспортний засіб набуто під час отримання житлової субсидії, громадянин, якому призначено житлову субсидію, протягом   30 календарних днів зобов’язаний повідомити про це  управління  соціального захисту населення незалежно від розміру вартості транспортного засобу.
 3.  будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла ) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень;
 4. управлінням соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії;
 5.  управлінням  соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

9 травня 2018р. о 11-00 в селі Фурси відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виконавчий комітет

ОГОЛОШЕННЯ!

9 травня 2018р. об 9-00 в селі Матюші відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виконавчий комітет

ОГОЛОШЕННЯ!

9 травня 2018р. о 9-45 в селі Пищики відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виконавчий комітет

ОГОЛОШЕННЯ!

9 травня 2018р. о 8-00 в селі Чмирівка відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виконавчий комітет

ОГОЛОШЕННЯ!

9 травня 2018р. о 8-30 в селі Трушки відбудеться мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Виконавчий комітет

 

Шановні   мешканці  та  гості  Фурсівської  ОТГ!

 

Вітаємо  Вас  з  наступаючим  святом  Днем  Перемоги  у  ІІ  світовій  війні,  та  запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь  у  святковій  спартакіаді,  яка  відбудеться  9 Травня 2018  року  на  центральному  стадіоні  нашої  громади.  Початок  о  12  годині.
Програма  спартакіади:  турнір  з  футболу,  турнір  з  волейболу,  підтягування  на  перекладині  та  підйом  гирі.  Змагання  будуть  проходити  в  двох  категоріях:  учнівська  молодь  та  дорослі,  склад команд  змішаний – як  чоловічої  так  і  жіночої  статі.

 

Гуманітарний  відділ Фурсівської сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці Фурсівської об’єднаної
територіальної громади!
8 травня 2018 року в селі Фурси по вул. Ярослава Мудрого, 1 (біля амбулаторії) о 9-00 розпочинає роботу пункт прийому громадян Білоцерківського    об’єднаного    управління
Пенсійного фонду України Київської області, де спеціалістом управління надаватимуться наступні послуги:
-    консультування з питань пенсійного забезпечення;
-    визначення права на пенсію відповідно до наданих громадянином документів;
-    прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунку;
-    прийом заяв щодо запиту пенсійних справ з інших управлінь у зв’язку з переміною місця проживання;
-    щодо зміни способу виплати пенсій;
-    поновлення виплати пенсії
-    виплати недоотриманої пенсії за померлого пенсіонера
-    оформлення анкет на виготовлення пенсійних посвідчень;
-    видача пенсійних посвідчень;
-    прийом замовлень на видачу довідок про розмір пенсій, перебування на обліку розмір заробітної плати ( доходу) форми ОК-5, ОК-7 та інших документів з питань пенсійного забезпечення;
-    прийом заяв для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
В подальшому прийом громадян проводитиметься щосереди з 9-00 до 13-00.

 

Фотоконкурс від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH як один із впроваджувачів Програми U-LEAD з Європою від імені Міністерства регіонального розвитку, житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).


О ГО Л О Ш Е Н Н Я
На офіційному сайті Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області www.fursy.rada.org.uaпротягом п’яти днів  буде розміщений проект регуляторного акта: «Правила благоустрою на території Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади » разом із аналізом регуляторного впливу. Усі зауваження і пропозиції щодо проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб можуть бути подані до виконавчих органів Фурсівської сільської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 48, с. Фурси, Білоцерківський район, Київська область, 09150,  e-mail: jkg-fursy@ukr.net, протягом одного місяця з дня його розміщення на сайті.


Розпорядження сільського голови про скасування конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про зміну дати іспиту

Конкурсна комісія Фурсівської сільської ради повідомляє дату проведення іспитів на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування:

20 березня 2018 р. о 10.00 год.
-     на заміщення вакантних посад начальника відділу правового забезпечення та спеціалістів відділу;
-     на заміщення вакантних посад начальника відділу надання соціальних послуг та спеціалістів відділу.

21 березня 2018 р. о 10.00 год.
-    на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти;
- на заміщення вакантних посад головного бухгалтера та спеціаліста з бухгалтерського обліку.
-    на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин та архітектури.

10 квітня 2018 р. о 10.00 год.
-    заміщення вакантних посад начальника відділу молоді та спорту та спеціалістів відділу;
- на заміщення вакантних посад начальника відділу економічного розвитку та спеціалістів відділу;
- на заміщення вакантних посад начальника відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин та архітектури та спеціалістів відділу.
-    на заміщення вакантних посад спеціалістів відділу освіти;

 


Оголошення

Конкурсна комісія Фурсівської сільської ради повідомляє дату проведення іспитів на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування:
19 березня 2018 р. о 10.00 год.
-     на заміщення вакантних посад начальника відділу правового забезпечення та спеціалістів відділу;
-     на заміщення вакантних посад начальника відділу надання соціальних послуг та спеціалістів відділу.
21 березня 2018 р. о 10.00 од.
- на заміщення вакантних посад начальника відділу економічного розвитку та спеціалістів відділу;
- заміщення вакантних посад начальника відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин та архітектури та спеціалістів відділу.
23 березня 2018 р. о 10.00 год.
-    на заміщення вакантних посад начальника відділу освіти та спеціалістів відділу;
-    заміщення вакантних посад начальника відділу молоді та спорту та спеціалістів відділу;
-    головного бухгалтера та спеціаліста з бухгалтерського обліку

 

 

ОГОЛОШЕННЯ


            Шановні  мешканці   Фурсівської  ОТГ!
Запрошуємо  всіх  бажаючих  взяти  участь у  відкритому  чемпіонаті  Фурсівської  сільської  ради  з  шахів  та  шашок,  який  проводиться  відділом молоді  та  спорту  10  березня  2018  року  у  селі  Трушки  (на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів).
          Початок  змагань  о  10.00  годині.  Реєстрація  учасників  з  9.30.
          Змагання  проводяться  в  одиночних  розрядах -  серед  юнаків  та  дівчат  у  вікових  категоріях :  2001 – 2004 р. н.,  2005 – 2007 р.н.  та  дорослих -  чоловіків  та  жінок.
          Переможці  та  призери  нагороджуються  дипломами  та  медалями.  Команда  переможець  (краща серед сіл) -  кубком.
          Головний  суддя  турніру -  Віктор  Григорович  Троценко.


в.о. начальника  відділу                                                 Ніколаєнко О.М.
молоді  та  спорту   


ОГОЛОШЕННЯ від 02 лютого 2018 року
про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування у
Фурсівській сільській раді


Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

 • Головного бухгалтера

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій, вільне володіння державною мовою.

 • Головного спеціаліста відділу економічного розвитку - 2 штатні одиниці;
 • Головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, архітектури - 1 штатна одиниця;

Вимоги    до    кандидатів:    вища    освіта    відповідного    професійного    спрямування    за    освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

 • Спеціаліста II категорії відділу економічного розвитку - 1 штатна одиниця;
 • Спеціаліста II категорії відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин, архітектури - 1 штатна одиниця;
 • Спеціаліста II категорії з кадрової роботи відділу правового забезпечення - 1 штатна одиниця;

Вимоги    до    кандидатів:    вища    освіта    відповідного    професійного    спрямування    за    освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, бакалавра, стаж роботи    за фахом не менше 1 року,
вільне володіння державною мовою.

 • Спеціаліста з бухгалтерського обліку - 1 штатна одиниця;
 • Спеціаліст (з реєстрації місця проживання) відділу правового забезпечення - 2 штатні одиниці;
 • Спеціаліста відділу надання соціальних послуг - 5 штатних одиниць;
 • Спеціаліста відділу освіти - 2 штатні одиниці;
 • Спеціаліста відділу культури, молоді та спорту - 2 штатні одиниці;

Вимоги    до    кандидатів:    вища    освіта    відповідного    професійного    спрямування    за    освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або базова вища освіта, вільне володіння державною мовою.
Необхідні документи для участі у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  копія документа, який посвідчує особу;
 • дві фотокартки розміром 4x6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Кандидати подають також електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».
Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися у Фурсівську сільську раду за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Фурси, вул. Ярослава Мудрого, буд. 48.
Телефон для довідок: 0456-338-444
Термін подання документів ЗО календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування у Фурсівській сільській раді
 

Фурсівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

 • Начальника відділу економічного розвитку;
 • Начальника відділу житлово-комунального господарства, земельних відносин та архітектури;
 • Начальника відділу правового забезпечення;
 • Начальника відділу надання соціальних  та медичних послуг;
 • Начальника відділу освіти;
 • Начальника відділу культури, молоді і спорту.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років, при необхідності виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • копія документа, який посвідчує особу;
 • дві фотокартки розміром 4x6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Кандидати подають також електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».
Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися у Фурсівську сільську раду за адресою Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Фурси, вул. Ярослава Мудрого, буд. 48.
Телефон для довідок: 0456-338 444
Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу(з 5.01.2018 по 3.02.2018).

 


 Шановні депутати новообраної Фурсівської сільської ради!

    15.11.2017 року о 15 00 у приміщенні Фурсівської сільської ради в залі засідань відбудеться перша сесія депутатів VII скликання   Фурсівської сільської ради.

Фурсівська сільська виборча комісія

 

 

Шановні виборці !

14 жовтня 2017 року Всеукраїнська  громадська організація  «Комітет виборців України» запрошує всіх зацікавлених мешканців населених пунктів, які входять у Фурсівську об’єднану громаду на лекцію –зустріч.

На зустрічі будуть надані  відповіді на багато питань з реформи децентралізації, в тому числі, і що отримає громада від об’єднання, і навіщо   потрібно об’єднуватися.

Також ви будете детально ознайомлені з процедурою виборів та повноваженнями всіх органів, що обираються.

Початок заходу  о 16-30 у Будинку культури села Фурси.

Голова Київського обласного відділення КВУ, Юрій Бут 

 

Оголошення-запрошення на святкування Дня села

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Про проведення конкурсу з призначення управителя
у багатоквартирному будинку
Конкурсна документація щодо проведення конкурсу
 з призначення управителя багатоквартирного будинку

 

 

1.     Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:
Організатором конкурсу є виконавчий комітет Фурсівської сільської ради:  вул..Ярослава Мудрого, 48 , с. Фурси. 

 

2.     Особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:
Шараєвська Надія Миколаївна – секретар виконавчого комітету,  Лисий Ігор Анатолійович, тел. 33.-84-31 

 

3.  Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання:
Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву за формою (на фірмовому бланку) згідно з додатком 1, у якій зазначають:
Фізичні особи – підприємці:
- прізвище, ім’я, по батькові,
- реєстраційний номер облікової картки платника податків,
- серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
- місцезнаходження, поштова адреса, засоби зв’язку;
- спосіб надання конкурсної документації.
 Юридичні особи:
- повне найменування,
- код за ЄДРПОУ,
- місцезнаходження, поштова адреса, засоби зв’язку;
- спосіб надання конкурсної документації.
Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.
У разі, якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни та відповідно заповнену форму згідно з

додатком 2, учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.
Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання, наведені у додатку 

 

 3.Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата і час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.
Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менше ніж тридцять календарних днів із дати опублікування в друкованому засобі масової інформації інформаційного повідомлення про проведення конкурсу.

 

4.     Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

Ціна на обслуговування 1 кв. м будинку

Розраховується як від-ношення найнижчого запро-понованого значення за критерієм «Ціна» до поточного значення за критерієм «Ціна», помно-жене на 50 (максимально можливу кількість балів)

Бали за розрахунком

 

Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою

Наявність власної бази

15

Частково орендована

10

Уся орендована

5

Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців)

Усі працівники штатні

15

Частково за трудовими договорами

10

Усі за трудовими договорами

5

Фінансова спроможність учасника конкурсу

Відсутність заборгованості за кредитами

10

Наявність заборгованості за кредитами

5

Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального госпо-дарства

Наявність досвіду роботи

10

Відсутність досвіду роботи

5

 
5.  Способи, місце отримання конкурсної документації:
Конкурсна документація отримується учасниками конкурсу особисто у його організатора протягом трьох робочих днів після надходження заявки про участь у конкурсі.

 
6.     Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
15.10.2017 о 11.00 за адресою: вул..Ярослава Мудрого, 48 , с. Фурси.


7.     Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:
16.10.2017 о 14.00  за адресою: вул..Ярослава Мудрого, 48 , с. Фурси

 

                                                                                                         Оргкомітет                                                                                                 

 
 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

    Відповідно до  рішення Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року щодо проведення монетизації частини зекономлених субсидій просимо субсидантам с. Фурси та с.Чмирівка  подати заяву до відповідальної особи сільської ради з питань призначення субсидії щодо права отримання грошової винагороди від держави за економію енергоресурсів (відшкодування кількості газу (100 кубів)

 

УСЗН БЦ РДА


 

 

 

Оголошення

Відповідно до Розпорядження  Фурсівського сільського голови 

№  11/01-08 від 09 червня 2017 року

18 червня 2017 року о 10-00  год. в сільському Будинку культури 

с. Фурси  відбудеться громадське обговорення пропозиції Білоцерківської міської ради  щодо добровільного об’єднання  територіальних  громад Білоцерківського району Київської області в Білоцерківську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Біла Церква.

Запрошуються всі бажаючі.

                                                                                                                                            Оргкомітет

наша сторінка у Facebook

Логін: *

Пароль: *