Фурсівська громада
Київська область, Білоцерківський район

Дата: від до Скинути

Довгоочікуваний дитсадок з’явиться в одній із громад Київщини завдяки «Великому будівництву»

До кінця цього року в Лебедівці Вишгородського району планують завершити реконструкцію нежитлової будівлі під дитячий садок. Наразі дошкільного закладу в селі немає, через це жителі вимушені відвозити дітей на навчання до Вишгорода чи Києва.

09:42 13.08.2021

Привітання сільського голови зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки Фурсівської громади! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчальної пори! Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаю учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. А для випускників сьогоднішній дзвоник пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.

12:35 01.06.2021