Зустріч з призером ХХVІІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2017 Яною Бондар

Чергова сесія Фурсівської сільської ради розпочалася з приємної події. На гостину завітала українська лижниця і біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу з біатлону Яна Бондар. Тож перед початком засідання місцеві депутати та почесні гості, а саме: голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, начальник відділу молоді та спорту РДА Надія Крилевець, перший тренер спортсменки Галина Бєкєтова, привітали біатлоністку з високими спортивними досягненнями.  А вони й справді визначні. Так, на ХХVІІІ зимовій Всесвітній Універсіаді-2017 м. Алмати (Казахстан) Яна Бондар стала срібним призером у масовому старті на 12,5 км, а також у коронному для себе виді програми – спринті (7,5 км) та бронзовим призером у змішаній естафеті.

Щирі та теплі слова лунали на адресу ніжної та тендітної дівчини. Зокрема, голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур побажав міцного здоров’я, подальших успіхів як в спортивній сфері, так і в житті загалом, та висловив сподівання, що здобуті нагороди будуть стимулом для досягнення нових перемог, які стануть яскравими сторінками в історії розвитку спорту району, області та країни. Також голова районної державної адміністрації побажав досягнути Олімпійських вершин та зайняти достойне місце на п’єдесталі Олімпійських ігор.

Спогадами про перші кроки видатної землячки, а Яна Бондар є уродженкою Фурсів, поділилися голова сільської ради Микола Фурсенко, перший тренер спортсменки Галина Бєкєтова та депутат сільської ради Сергій Кулик.

Додамо, що починаючи з 2012 року Яна Бондар виступає у збірній України з біатлону. У 2013 році вона стала бронзовим призером на Чемпіонаті Європи з біатлону в естафеті 4 × 6 км, а 1 лютого 2014 року – бронзовим призером Чемпіонату Європи з біатлону у спринті. Член збірної України на зимових Олімпійських іграх 2014 року. Переможець змішаної естафети на етапі Кубка IBU в німецькому  місті  Арбер (2016 рік). Доречі, збірна України виявилася єдиною з 15-ти команд-учасниць, хто в непростих погодних умовах, при найсильнішому вітрі і рясному снігопаді, зуміла обійтися без штрафних кіл і впевнено перемогла в міксті.