Гуманітарний відділ

Завершили роботу пришкільні табори.

Цього року на базі закладів загальної середньої освіти Фурсівської ОТГ працювали чотири табори відпочинку з денним перебуванням дітей. На базі Фурсівського ЗЗСО I-IIIступенів працював табір «Побратими», в ньому відпочивало – 115 дітей. На базі КОНЗ «Трушківський ЗЗСО I-III ступенів»   працював табір «Капітошка», в ньому відпочивало – 70 вихованців. На базі Пищиківського ЗЗСО I-III ступенів працював табір «Мрія», в якому відпочивало – 60 вихованців та на базі Матюшівського ЗЗСО I-IIступенів працював табір «Росинка», в ньому відпочивало – 25 вихованців. Всього у пришкільних таборах Фурсівської ОТГ відпочили 270 дітей.

Головною метою роботи таборів було не лише забезпечення зайнятості дітей на цей час, а й змістовний, цілеспрямований відпочинок, виявлення і розвиток природних обдарувань дітей.

Керівники та вихователі добре спланували роботу в таборах, тут були і конкурси малюнків на асфальті, незвичайні дискотеки, вікторина «Природа рідного краю», «День ввічливості», «День фантазерів», «День леді та джентльменів», «День гумору», «День інспекторів руху та пожежників», «День рекордсменів», конкурси : «Краща інсценізація казки», «Усе найкраще дітям», «Чарівна зачіска», «Караоке в таборі» та інші цікаві заходи.

Всі вихованці таборів побували на виставі у театрі ім. П. Саксаганського у місті Біла Церква, відвідали музеї, вихованці табору відпочинку «Мрія» здійснили екскурсію до Парку «Сакура» у місті Володарка, вихованці пришкільних таборів набирались здоров’я від спілкування з природою чарівного Фурсівського диво краю.

Нині всі учні та вихованці пришкільних таборів відпочинку пішли на канікули, побажаємо їм гуртом здоров’я та гарного відпочинку!

Інші фото

Гуманітарний відділ сільської ради.

Фестиваль «Ми – діти твої, громадо!»

2019 рік у Київській області оголошено Роком Дитини. Але дітей ми любимо щодня, кожної хвилини. Уже два роки поспіль у Фурсівській об’єднаній громаді проводиться фестиваль «Ми – діти твої, громадо!». Такий захід був проведений цього року на стадіоні та в Будинку культури села Фурси, куди прибуло понад 300 дітей з усіх населених пунктів громади.

Фестиваль розпочався з урочистого відкриття та підняття Державного прапора України. Прапор піднімали кращі учні з усіх чотирьох шкіл громади. Далі для учасників фестивалю відбувся святковий концерт у Будинку культури за участю театрально-вокальної студії «Дитячі мрії», танцювальних колективів «Фурсяночка», «Карамель» та «Росинка», а також учасників художньої самодіяльності від усіх навчальних закладів.

В цей час на стадіоні відбувалися спортивні змагання з волейболу та футболу, а також спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». По закінченню змагань кращі спортсмени та спортивні родини були нагороджені грамотами та цінними подарунками від депутатів сільської ради та Маршалка Вадима Григоровича.

Для дітей працювали майстер-класи, проводились конкурси та розваги у Будинку культури та на території сільської ради.

Всі учасники фестивалю отримали солодкі подарунки, морозиво та призи від сільської ради, депутатів сільської ради та Благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця».

Гуманітарний відділ виконавчого апарату Фурсівської сільської ради

Завершення навчального року

24 та 31 травня 2019 року пролунали останні дзвоники у закладах освіти Фурсівської об’єднаної громади. 733 учні усіх навчальних закладів справились з навчальними програмами та успішно завершили заняття на уроках у 2018-2019 навчальному році. Серед випускників 11-их класів є три учні, які претендують на нагородження золотими медалями, всі вони випускники Фурсівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Це: Білик Альона Сергіївна, Усенко Вадим Віталійович та Яковенко Марина Євгеніївна.

Понад 200 учнів усіх ЗЗСО були нагороджені на Святі Останнього дзвоника грамотами, дипломами та подяками за перемоги та участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях. Подяками сільського голови та гуманітарного відділу виконавчого апарату сільської ради були також відзначені педагогічні працівники, які їх підготували.

Гордістю Фурсівської обєднаної громади стала випускниця 9 класу КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» - Мудра Катерина Володимирівна, яка стала переможцем І, ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Крім того ця учениця здобула перемогу на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, географії, біології та у конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН.

Багато учнів шкіл громади були нагороджені за участь та перемогу у конкурсі з української мови імені Петра Яцика, мовно-літературному конкурсі, математичному конкурсі «Кенгуру», конкурсах «Левеня», «Геліантус», «Колосок» та «Соняшник».

Подяки були вручені також кращим спортсменам громади, найбільше їх виявилось у КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», команда цієї школи зайняла почесне ІІІ місце в обласному спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя-2019».

На разі у всіх школах відкрились та працюють табори відпочинку з денним перебуванням дітей. А випускники 9-их та 11-их класів складають державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання. Побажаємо їм удачі та здійснення їх задумів та самих світлих мрій!

Вітаємо всіх із закінченням 2018-2019 навчального року!

Гуманітарний відділ виконавчого апарату Фурсівської сільської ради