20 сесія VII скликання

Протокол 20 сесії 7 скл. 16.05.2017 рішення № 20-399--412

1. №20-399 Про внесення змін до рішення  14 сесії Фурсівської сільської ради  VІІ скликання від  22.12. 2016 року № 14-286 „Про сільський бюджет Фурсівської сільської ради на 2017 рік”

Результати поіменного голосування по питанню №1

2. № 20-400 Про надання матеріальної допомоги

Результати поіменного голосування по питанню №2

3. № 20-401 Про встановлення ставок податку на майно 2018р.​

Результати поіменного голосування по питанню №3

4. № 20-402 Про затвердження ставок сплати земельного податку на 2018 рік

Результати поіменного голосування по питанню №4

5. № 20-403 Про надання дозволу ЖКВП «Фурсівське» на виготовлення  проектно – технічної документації для підключення до електромережі свердловин, які знаходяться на березі

Результати поіменного голосування по питанню №5

6. №-----(перенесено) Про надання дозволу на створення ОСН,,Фурсівський фізкультурно-спортивний клуб,,

Результати поіменного голосування по питанню №6

7. №-----(протокольне) Про комплектування ОСН ..Група охорони громадського порядку..

Результати поіменного голосування по питанню №7​

8. № 20-404 Про внесення змін в рішення про склад виконкому (секрет. Шараєвська Н.М.)

Результати поіменного голосування по питанню №8​

9. №------(до відома) Про звернення ГО,,Захист прав землевласників та землекористувачів,, по колгоспному двору

Результати поіменного голосування по питанню №9

10. № 20-405 Про припинення права користування земельною ділянкою

Результати поіменного голосування по питанню №10​

11. № 20-406 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність (Фірсова Н.В., Негрієнко З.І.)

Результати поіменного голосування по питанню №11

12. № 20-407 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Десятниченко Г.П.​

Результати поіменного голосування по питанню №12

13. № 20-408 Про надання повноважень сільському голові щодо погодження меж земельної ділянки

Результати поіменного голосування по питанню №13

14. № 20-409Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування (ДП ,,Олександрія,,)

Результати поіменного голосування по питанню №14

15. № ----- (відповідь) Про розгляд поданих заяв громадян на виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (Нечай О.В. та Клімук Т.І.)

Результати поіменного голосування по питанню №15

16. № ----- (відповідь) Про розгляд заяви поданої гр. Нечай О.В. на виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Результати поіменного голосування по питанню №16

17. № 20-410 Про надання повноважень сільському голові щодо погодження меж земельної ділянки